Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Olerex

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis, teenindades kliente ligi 100-s tanklas üle Eesti. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd juba ligi 800-le tublile eestimaalasele. Olerexi teenitud kasum jääb Eestisse ja suures ulatuses reinvesteeritakse meie kõigi mugavama tuleviku hüvanguks. Olerexi müügivõrku kuuluvad täisteenindusjaamad ja kiirtanklad kõikjal Eestis, Tallinnast Valgani ja saartest Ida-Virumaani.

Olerex on oma klientidele usaldusväärne partner, kelle tugevuseks on 25-aastase kogemustepagasiga oma tööle pühendunud professionaalne meeskond.

Makstes Placet Group krediitkaardiga kehtib sulle soodushind kütusele -8 senti liitri kohta. Tasumisel kiipi kasutades rakendub soodustus tasumise käigus. Placeti krediitkaardiga viipemakse kasutamisel tuleb soodustuse rakendumiseks kaarti viibata 2 korda: esimene kord soodustuse rakendumiseks ning teine kord tasumiseks.

Soodustusi ei summeerita, korraga kehtib vaid üks soodustus.

Olerex

Hinnaalandus -7%

https://olerex.ee/


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.