Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Rattad24

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Tegemist on 2005.aastal asutatud kiiresti areneva ettevõttega, mis tegeleb rehvide ja velgede jae- ja hulgimüügiga.

Rattad24 pakub Eestis laia valikut parima hinnaklassiga uusi ja kasutatud rehve ja velgi. Ettevõttelt on võimalik soetada sõiduauto, maasturi, kaubiku, veoauto ja mootorratta rehve. Poes müüakse tuntud ja usaldusväärseid brände, nagu Hankook, Dunlop, Vredestein jt. Kasutatud rehvid, mida müüakse, on väga heas seisukorras, mis tähendab, et nende seisukord ei erine oluliselt uute rehvide omast. Kaupluse professionaalne meeskond on abiks rehvide ja velgede õige valiku tegemisel ja nõustamisel.

Samuti on ruumi headeks personaalseteks hinnapakkumisteks nii läbi interneti kui ka kohapeal, tooteid müüakse ka hulgiostjale. Rattad24 pakub ka erinevaid sõidukite tugiteenuseid, mille hulka kuuluvad autode remont ja hooldus, poleerimine, diagnostika, keevitustööd, õlivahetus, mõlkide eemaldamine, sildade reguleerimine, varuosade müük ja värvimistööd. Meeskond omab head väljaõpet ja töökogemust, et pakkuda garanteeritud kvaliteediga teenust.

Hetkel on Rattad24-l Tallinnas avatud esindus aadressil Vesse 4, Lasnamäe.

Interneti kauplus on avatud 24h ning ostu korral tuuakse Tallinna piires kaup tasuta kohale. Kulleri abiga saadetakse tooteid nii üle Eesti kui ka Lätti, Leetu ja Soome. Ettevõte peab väga oluliseks pakkuda kvaliteetset ja asjatundlikku teenust ning olla usaldusväärne ja kindel partner kõigile oma klientidele.

Placet Group krediitkaardi omanikel on võimalik nende teenustest osa saada tervelt 15% soodsama hinnaga.

Rattad24

Hinnaalandus -15%

https://rattad24.ee/


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?