Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Thai Orchid Spa

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Me kõik vajame kiires ja stressirohkes elus vaheldust ning lõõgastust. Kui eksootilised reisid jäävad kaugeks, siis meie oma armsas Eestis on olemas üks koht, kuhu sisse astudes oleksid justkui sattunud kaunile Taimaale.

Thai Orchid Spa on tõeline idamaine oaas Tallinna kesklinnas, mis pakub laia valikut massaaže, luksuslikke idamaiseid spaa kehahooldusi ja palju muid iluteenuseid.

Tegemist on salongiga, mis alustas esimesena Eestis tai massaaži pakkumist koostöös tai spetsialistidega. Kogenud ja professionaalsed meistrid pakuvad võimalust nautida traditsioonilist tai massaaži, tai aroomi- või õlimassaaži, tai jalatalla punktmassaaži ja muid unikaalseid hoolitsusi.

Salongi kehahoolitsuste valik kõlab kui menüü eksootilistest puuviljadest ja hõrkudest jookidest, millest igaühel on aga kasulikud ja mõjusad omadused meie kehale. Lisaks pakutakse ka päevaspaa teenust, kus saab valida mitmete 2-3 tunniste hoolitsuste programmide vahel.

Mugav asukoht Tallinna kesklinnas võimaldab kiire ja mugava ligipääsu kliendile sobival ajal. Salongi stiilne ja hubane interjöör, eksootilised aroomid, lõõgastav muusika ja loomulikult Taist pärit oma ala professionaalid loovad kokku täpselt sellise elamuse, mida vajate, et võiksite sukelduda aasia kehahoolduse ja tervise filosoofia imelisse maailma!

Thai Orchid Spa klientidele on parkimine salongi kõrval asuvas Europarkla parklas tasuta (Vana-Viru 15)! Spaa on avatud iga päev, tööpäevadel ja laupäeval 9-21 ning pühapäeval 10-21.

Placet Group kaardiga kõik tavahinnaga teenused-10%

Thai Orchid Spa

Hinnaalandus -10%

https://www.thaispa.ee/


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.