Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Monster Pizza

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Monster Pizza tooteid valmistavad üle 20-aastase tippkoka kogemusega peakokad, kes on end täiendanud Pizza akadeemias, Itaalias.

Tooted valmivad ainult kõige kvaliteetsemast toorainest. Pizza põhja valmistame värskelt ja käsitsi, kõrgeima kvaliteediga Itaalia jahust. Pizzarestoran asub Tallinnas kahes kohas- Nõmmel ja Mustamäel.

Menüüs on mõistagi laialt pizzasid, aga sellele lisaks ka burgerid, kerged ampsud ja karastusjoogid. Kõik road on rikkalikult maitsestatud ja portsjonid täidavad kõhtu isukamalgi mehel. Pizza valikus on olemas nii liharikkad tooted, kui ka midagi kalasõpradele või sootuks taimetoidulistele. Pizzasid saab tellida kahes suuruses- regular ja monster mõõtu, sama kehtib burgerite kohta. Lihapihvid burgerite vahel sisaldavad maheveise hakkliha, mis maitseb eriti mahlakalt ja rikkalikult. 

Toitu saab tellida esmaspäevast pühapäevani 12.00-21.00. Tooteid on võimalik kulleriga koju tellida läbi veebilehe ostukeskkonna. Kohapeale minnes on mugav toidud aga telefoni teel juba ette tellida, nii on ooteaeg lühem.

Placet Group krediitkaardiga kehtib söögimenüüle 10% hinnasoodustus.

Monster Pizza

Hinnaalandus -10%

https://monsterpizza.ee/


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.