Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Büroomaailm

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Büroomaailm on täna Eesti suurim bürootarvete, –tehnika ja –mööbli müügifirma ning omab kokku kaheksat kauplust üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Jõhvis ja Valgas.

Ettevõte tunneb suurt uhkust Tallinnas Peterburi teel asuva esinduskaupluse üle, mille sarnast ei ole võimalik leida ka lähedal asuvates Skandinaavia riikides. Kolmel tuhandel ruutmeetril on väljas üle 14 000 erineva toote, mis katavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused bürootarvete, -tehnika ja –mööbli osas. Kaubavalikus on esirinnas maailma juhtivad brändid: HP, Canon, Samsung, 3M, Apli, Pilot, Parker jt. Mööbli valik põhineb eelkõige kodumaistel tootjatel, nagu Standard ja Thulema.Lisaks igapäevaselt müügis olevatele toodetele pakub Büroomaailm ka erinevaid teenuseid. Näiteks on klientidel võimalik nende abil ladustada ja komplekteerida kaupa või leida individuaalseid lahendusi kontorimööbli osas.

Samuti pakub ettevõte terviklikke trükiteenuseid: paljundus- ja reklaamplakatite trükiteenus formaadis kuni A5-A0, reklaamsärkide ja logotoodete valmistamine, templite ja visiitkaartide valmistamine, 3D-printimine teenustööna jne. Suuremate konverentside ja muude ürituste korraldamiseks saab sealt rentida kohvimasinaid, printereid, konverentsitehnikat ja mööblit. Samuti saavad hoolega hooldatud ja remonditud  kõik IT-seadmed ja kontoritehnika.

Büroomaailmal on väga efektiivne püsikliendiprogramm, millega tasub tingimata liituda. Büroomaailm omab töökogemust juba 28 aasta jagu ning 2021. aasta juuniks valmib Tallinnas Kadaka tee senise hoone asemele uus ja veelgi suurem kauplus.

Meie krediitkaardiga kehtib klientidele kõigis Büroomaailma kauplustes tavahindadele 5% soodustus.


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.