Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

PetMarket

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Pet Market on Pärnus baseeruv, kuid kokku nelja poodi haldav ettevõtte, mis tegeleb lemmikloomade toodete müügiga. Peamine fookus on lemmikloomade kvaliteettoidul ja maiustustel, lisaks veel mõnedel hooldamiseks vajalikel toodetel.

Poes on esindatud tuntud kaubamärgid, nagu Carni Love, Sam’s Field, Oven Baked Tradition, Brit Care ja Brit Animals närilistele. Carni Love sari sobib näiteks hästi koertele, kes vajavad algupärast menüüd ja kelle organismile on oluline tavapärasest kõrgem valgu-ja rasvasisaldus. Sam´s Field superpremium koeratoit on lihtsa ülesehitusega ja väga kõrge lihasisaldusega. Toit on puhas lõhna – ja värvainetest ning GMO-st. Brit Care valikus on toidud nii tubastele, ülekaalulistele, lõigatud  kui ka õrna seedesüsteemiga kassidele, lisaks eritoit naha/karvkatte korrashoiuks ja väga isuäratav toit pirtsakatele kassidele. Brit Animals toidusari närilistele on kokku pandud võttes arvesse näriliste loomulikke toitumisvajadusi. Selle toidusarja omapäraks on see, et erinevalt harjumuspärastele müslitoitudele, on Brit Animalsi näol tegemist granuleeritud toitudega. Granuleeritud toidu suurimaks plussiks loetakse seda, et loomadel puudub võimalus enda toitu sorteerida, ning seeläbi saavad täidetud kõik nende organismi vajadused. Pet Marketis on koerte karvahooldust silmas pidades müügil Bioniqa šampoonid ning Tigerpet lõhnatud ja lõhnastatud kassiliivad.

Kogu tootevalik on e-poes olemas, aga oma silmaga saab kaubaga tutvuda Pärnu Maksimarketis, Pärnu Kaubamajas või Tallinnas aadressil Mustamäe tee 60 ja Postimaja keskuses.

Ütle teenindajale enne tehingu tegemist, et tasud Placet Group kaardiga ning sulle kehtivad tavahinnast 10% soodsamad hinnad. Sama soodustus kehtib ka e-poes sooduskoodiga (kood on saadaval iseteeninduses)


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?