Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Zaiqa restoran

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Restorani nimi räägib mõneti enda eest. Zaiqa asub Tallinnas, otse Balti mere kaldal ning kutsub oma külalisi kulinaarsetele maitserännakutele. Toit on inspireeritud Bosporuse silla mõlemast poolest, milleks on ühel pool Euroopa ja teisel pool Aasia. Zaiqa restorani toidu juured pärinevad mitmest eri kultuurist.

Road viivad kliendid Pakistani tänavatele, kus erinevad vürtsid ja maitseained teevad ka kiire külastuse Indiasse ja kebab meenutab kodust Türgit. Restoran lubab omalt poolt mitte kunagi teha järeleandmisi maitsete, retseptide ja teeninduse kvaliteedis.

Iga roog on valmistatud värskest kohalikust toorainest ja aromaatsetest vürtsidest. Zaiqa hõrgu toidu saladus on hoolivus, segatuna suurepäraste värskete koostisainete ja piisakese kirega, mille tulemusena sünnivadki suussulavad toidud. Menüüs leiab laia valiku tikkasid, kebabi ja pizzasid. Samuti üllatab restoran burgerite ja türgipärase kebabi menüüga.

Restoran on külastajatele avatud iga päev. Mõistagi on võimalik lisaks kohapeal söömisele ka toitu kaasa osta.

Placet Group krediitkaardiga on eksootilised ja autentsed maitsed -15%, mis kehtib karri- ja grillmenüüle.

Zaiqa restoran

Hinnaalandus -15%

https://zaiqa.ee/


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.