Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Aulis Ilusalong

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

AULIS on ideaalse asukohaga mugav ilusalong mugavust ja head teenindust hindavale inimesele.

Kõik igapäevased teenused saab ühest kohast ja nii jääb rohkem aega muuks ajaviitmiseks. Lisaks klassikalistele juuksuri ja kosmeetiku teenustele, käte ja jalgade hooldustele ning massaažile, teevad meie kogenud meistrid täitesüste, paigaldavad ripsmepikendusi ja kunstküüsi.

Lase end igapäeva muredest vabastada ja naudi lõõgastavat massaaži või luba endale luksuslik kehahoolitsus.

Salongi asjatundlike kosmeetikute poole võib pöörduda ka probleemse naha või erilist tähelepanu vajavate ealiste muutustega. Kui aga ees seisab mõni tähtis sündmus või fotosessioon, siis AULIS ilusalongis on võimalik kauniks teha nii käed-jalad kui ka juuksed. Loomulikult ei puudu valikust ka jumestusteenus ja mehedki ei ole unustatud- neile on salongil pakkuda nahahooldustooteid ja juuksuriteenuseid. Ilusalongi teenuste valik uueneb pidevalt, et uute trendidega kaasas käia.

AULIS ilusalongis kasutatakse järgmiste kaubamärkide tooteid: Juvederm, DMK Danné, Christina, Estel, Londa, Wellaplex, Depiléve, Noxx ja mitmeid teisi. Juhul, kui soovite elamust jagada mõne lähedasega, siis parim võimalus selleks on salongi kinkekaart, mida on võimalik soetada nii kindla teenuse peale kui ka määratud eelarve piires.

Salong on leitav Tallinnas, Nautica keskuse II korruselt. Keskuse ees on 1 tund parkimist tasuta.

Placet Group kliendikaardiga kehtib AULIS ilusalongis kõigile tavahinnaga teenustele 10% hinnaalandus.

Aulis Ilusalong

Hinnaalandus -10%

https://www.aulis.ee/


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.