Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Beno Rent keemiline puhastus

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Hinnaliste ja erihooldust vajavate riideesemete eest on soovituslik lasta hoolt kanda professionaalidel.

Beno Rent salongi põhitegevuseks on nahast ja karusnahast toodete professionaalne keemiline puhastus. See on esimene salong Eestis, mis spetsialiseerub just nahktoodete puhastusele ja hooldamisele, samas osutatakse ka kangastoodete puhastust ja pesu. Ühtlasi pakutakse ka ainulaadset desinfitseerimisteenust osooniga, mis sobib näiteks moto- ja spordivarustusele, laste mänguasjadele, vankriosadele ja laste autotoolidele.

Salongi uksed küll avati 2020. aastal, kuid firmal on pikaajaline töökogemus selles valdkonnas. Töös kasutatakse tuntud Itaalia brändi Renzacci seadmeid ning rakendatakse uuemaid puhastustehnoloogiaid.

Salong pakub lisaks naha ja karusnaha tavapärasele kuivpuhastusele ka hooldamise kompleksteenust, mille käigus lisaks mustuse eemaldamisele, nahka hooldatakse ning vajadusel toonitakse ja värvitakse. Teenust pakuvad professionaalid, kes tunnevad oma ala hästi ja tunnevad erinevate nahaliikidega seotud nüansse. Lisaks rõivaesemetele võetakse töösse ja puhastatakse käsitsi ka jalatseid, kotte ja nahast aksessuaare.

Beno Rent klientide hulka kuuluvad kindlasti motohuvilised, kelle varustus vajab spetsiaalset lähenemist ja puhastustehnoloogiat. Mõistagi pakub salong aga ka traditsioonilist rõivaste keemilise puhastuse teenust sellistele kangastele, mis ei talu vee toimemõju ja kõrget temperatuuri näiteks trummelkuivatuses. Keemiline puhastus eemaldab rasva- ja õliplekke, mida pole võimalik eemaldada veega pesemisel.

Beno Rent salongi leiate Tallinnas, Kadrioru Plazast, parkimisvõimalus on nii salongi ees kui ka Torupilli Selveri juures.

Placet Group krediitkaardi omanikele kehtib kõigile teenustele 10% soodustus.

Beno Rent keemiline puhastus

Hinnaalandus -10%

https://leathercare.ee/


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.