Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Circle K

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Circle K põhitegevuseks on mootorikütuste ning toidu-ja esmatarbekaupade ja teenuste jaemüük. Hetkel töötab Eestis selle kaubamärgi all 59 täisteenindus- ja 17 automaatjaama, 26 autopesulat ning kaks mugavuspoodi. Teenindusjaamades on lisaks erinevatele autokütustele võimalik osta kõiki vajalikke ja hooajalisi esmatarbeid sinu sõiduki jaoks- õlid, aknapesuvedelikud, klaasipuhastajad, kojamehed, lõhnastajad, interjööri puhastusvahendid jmt. 

Circle K teenindusjaamad on mugavad peatuspaigad pikemate sõitude vahel, mil selg vajab sirutamist ja nälg või janu kustutamist. Kauplus-kohvikutes on saadaval professionaalse retsepti järgi valmistatud kvaliteetne kohv. Teenindusjaamade toidulettidelt leiad tuntud lemmiktooteid ning ka palju uut ja põnevat. Värskest kohapeal valmistatud toiduvalikust leiab igaüks midagi: erinevad burgerid, wrapperid ja hot dogid. Lisaks leiab vitriinlettidest wrapid ja burritod, külmikust salatid ja erinevad võileivad. Taimetoidu sõpradele on meil valikus fantastiline falafeli ciabatta, wrap ja vegan wrapper. Samuti on jaamade poeriiulitel olemas esmatarbekaubad. Kui juhtud olema reisil või kuhugi teel, leiad Circle K-st hädavajalikke hügieenitarbeid, rääkimata värsketest ajalehtedest ja ajakirjadest. Eesti üks juhtivaid mugavuspoodide kette Circle K Eesti liitus toidu tellimise teenusega Bolt Food, mille rakendusega saab nüüdsest Tallinnas ja Tartus tellida toitu Circle K menüüst koju või kontorisse.

Selleks, et liituda Circle K EXTRA lojaalsusprogrammiga:

  • Kliki antud lingile: https://www.circlek.ee/
  • Vali rubriik „Circle K EXTRA“ ja vajuta nupule „Liitu“
  • Kui Sul on konto juba olemas, siis logi sisse
  • Juhul kui kontot ei ole, tuleb selle loomiseks sisestada enda telefoninumbri, misjärel edastatakse sulle kinnituskood sms-ina
  • Sisesta saadud kood ja seejärel täida ankeet
  • Vali linnukesega „Lisan kontole pangakaardi“ ja vajuta nupule „Lisa kaart“
  • Sisesta enda Placet Group Visa kaardi number ja kehtivusaeg ning vajuta „Lisa kaart“
  • Circle K konto on loodud

Nüüd saad Placet Group Visa kaardiga soodustus kütusele -2,5s/l, autopesule -15% ning iga 6.kohv on teenindusjaamades ja mugavuspoodides tasuta!

Circle K

Hinnaalandus -15%

https://www.circlek.ee/


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.