Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Damak Döner & Kebab

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Siin on üle linna parim halal restoran, mis pakub imemaitsvat loomaliha, kana ja falafeli kebabi Tallinnas. Tegemist on türgi köögi spetsialistidega, kes teavad, kuidas valmistada suussulavat lavashi, pita leiba ja burgerit.

Menüüs on kasutatud kerget ja madala kalorsusega liha, mida tuntakse siiski meeldiva maitse ja kõrge toiteväärtuse poolest. 2020. aasta suvest on menüüs olemas ka pizzad. Toidu ja tooraine kvaliteedi osas kompromisse ei tehta ning teenindustaset hoitakse kõrgel. Sellegipoolest on menüü hinnad hoitud võimalikult soodsad ja jõukohased kõigile.

Damak Kebab asub täpselt Kaubamaja ees ja ka Akadeemia tee 5. Einestada on võimalik nii kohapeal kui kaasa tellides.

Klientide vastu hoolivuse üles näitamiseks pakutakse kõigile klientidele, kes ütlevad teenindajale salalause “Väljas on külm”, tasuta türgi teed. Mõnikord on vaja lihtsalt, maitsvalt ja kiirelt kõht täita. Sellisel juhul oleme tänulikud selliste kohtade üle, nagu Damak Döner & Kebab.

Placet Group kliendile kehtib restoranis kogu kebabi menüüle -15% soodustus.

Damak Döner & Kebab

Hinnaalandus -15%

https://damakkebab.ee/


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.