Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Hotlips

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Hotlips on erootikakauplus, kes edastab tellimused väga kiiresti, märkamatult ja eelkõige usaldusväärselt kuni koduukseni. Olles toodete maaletoojad,  püsivad hinnad alati soodsad.

Ettevõte on pälvinud ka 2020. aasta Eduka Ettevõtte tunnustuse ning pakub äärmiselt kiiret ja professionaalset teenust kõigile oma klientidele. Äärmiselt laia ja mitmekesise valikuga e-poest saadetakse kaup alati teele tähelepanu äratamata ja erineva saatja nimega, et saaksite rahumeeli tellimusi esitada.

Kõiki tooteid saab tellida Eestis kasutuselolevatesse pakiautomaatidesse või kulleriga üle Eesti.

Lisaks e-poele on avatud ka suur erootikakaubamaja Tallinnas aadressil Vana narva mnt 20b, kus kehtib Placet Group krediitkaardi omanikele 10% soodustus kõikidele toodetele.

Tootevalikusse kuuluvad nii seksmänguasjad, erootilised riideesemed, abivahendid kui ka kreemid, kapslid ja toidulisandid. Kõik eelnev sobib hästi kallimaga paarisuhte värskendamiseks või vürtsitamiseks ning ka uute seikluste avastamiseks.

Võimalusi on lõputult ja Hotlipsi kauplusel on hea meel neid tutvustada.

Hotlips

Hinnaalandus -10%

https://www.hotlips.ee/


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.