Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Mündipesula

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Mündipesula näol on tegemist iseteeninduspesulatega, kus klient saab oma auto puhtaks pesta paari taskust leitava mündi või ettemaksu eest. 

Pesulaid on hetkel Tallinnas 6tk, Haapsalus ja Narvas üks. Pesulates kasutatakse teenuste pakkumisel ainult parimaid seadmeid. 

Ühtlasi hoolitakse väga oma klientide ajast ja mugavusest, pakkudes kõiki saadaolevaid makselahendusi. Mündipesula kasutajatel on võimalus vormistada pesukaart, millega on lihtne tasuda Mündipesula teenuste eest. Kliendikaart töötab kõigis Mündipesula pesulates NAYAX seadmetel kasutades kaarti või nutitelefoni äpi. Pesukaart töötab ettemaksukaardina ning sellele raha laadides on võimalik kokku hoida 5-15% pesu hinnast. Soetades kaardile aga kuu- või aastapakett, säästate lausa 30-40% tavahinnast. Kliendikaardi omanikele on lisaks tolmuimeja kasutamine täiesti tasuta! Pesemine Mündipesulas on lihtne ja jõukohane kõigile. Tuleb vaid järgida juhiseid pesupunktis. Samuti on võimalik valida personaalsete eelistuse järgi pesuvahendid ja režiim. Mündipesulates on kokku 8 erinevat pesemisfunktsiooni, kasutatakse vaid parimaid värvi kemikaale ja paljusid suurepäraseid lõhnasid (laim, kirss jne).

Iseteeninduspesula sobib suurepäraselt kiire elustiiliga inimestele. Enamus pesupunkte on avatud 24h, mis võimaldab autot pesta just kliendi jaoks sobival ajal. Tammsaare teel ja Tuulemaa tänaval olevate maa- aluste pesulate avamisaegadel saab silma peal hoida Mündipesula Facebooki lehel. 

Placet Group krediitkaardi omanikele sooduskoodiga (saadaval iseteeninduses) kehtib autopesulates tavahindadele tervelt 5% lisaallahindlus nii kuu- kui aastapakettidele.


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.