Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Beebipood

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Ettevalmistused uue ilmakodaniku sünni eel algavad juba varakult ja on üsna kõikehõlmavad. Algavad lapse toa sisustamine, jalutuskäru ja turvavarustuse valimine, ning kindlasti ei jää tegemata ka väiksemad ostud riiete, mänguasjade ja teiste vajalike beebitarvete näol.

Beebipood on pikaajaliste kogemustega laste- ja beebitarvete müümise ja tootmisega seotud ettevõte, mis on klientide soovil arenenud veebikeskkonnaks beebipood.ee, et olla sinu perele veelgi lähemal.

Poe visiooniks on pakkuda taskukohase hinnaga laste- ja beebitooteid ning erinevaid tarbeid, mis aitaks säästa pere eelarvet jättes seeläbi ruumi tõeliselt suurte unistuste jaoks. Lastemööbli valikust leiad kõik vajaliku alates mähkimisalustest kuni noorukite kirjutuslaudade ja vooditeni välja. Koduse turvalisuse tagavad turvaväravad ja beebimonitorid, autoga sõites aga hea valik turvahälle ja - toole.

Lapse kasvades muutuvad ka tema vajadused ning lutipudelid asenduvad söötmistoolidega. Õnneks tuleb Beebipood kõigi nende ostudega appi. Väikelapsele on oluline võimalikult palju liikuda ja nautida õues maailma avastamist. Beebipoest saab selleks juhuks välja valida jalgrattad, batuudid või kiikhobu. Beebipoes on esindatud tuntud lastekaupade brändid nagu Twistshake, Axkid, Concord, Klippan jt.

Kõigile e-poest tellitud toodetele kehtib tasuta kohaletoimetamine kas kulleri või pakiautomaadi vahendusel.

Registreerides end Beebipoe kliendiks, kehtivad alati soodustused 5-10% tavahinnast.

Placet Group sooduskoodiga (saadaval iseteeninduses) lisandub sellele aga veel -5%.

Beebipood

Hinnaalandus -10%

https://www.beebipood.ee/


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.