Maksa alati Valge kaardiga Teenid igalt ostult 2% raha tagasi

Apelsin

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Apelsin on põneva kaubavalikuga kodukaupade pood, kust leiab jõukohast kraami igale rahakotile.

Apelsinist leiad kaupu, mis on abiks argitoimetustes ning värvikaid tooteid, mis toovad koju sära. Kaupluse sortimendis on ka hulgaliselt kingiideid, millega sõpru-lähedasi rõõmustada. Pood pakub Sulle usaldusväärseid kaubamärke, mida teistest poodidest ei leia. Kui põnevat retsepti lugedes avastad, et mõni vajalik tööriist on puudu, siis Apelsinist leiad selle. Apelsinist leiad Eesti suurima valiku köögitarvikuid. Kaupluse valikus on kõik potid ja pannid, mida võiks kodus pliidil ja ahjus küpsetamiseks vaja minna.

Ükskõik millist seiklust oled köögis planeerinud, suure tõenäosusega on selleks vajalikud vahendid Apelsinis olemas! Kui road valmis, võib pilgu peale heita nõude ja söögiriistade osakonnale. Kunagi ei või teada, millal kodu uuendamise inspiratsioon tabab, aga samast poest leiab ka palju põnevaid kodusisustustooteid.

Tähelepanuta ei jää pere pisemadki liikmed, kellele leidub poe tootevalikus huvitavaid käsitöö vahendeid ja mänguasju.

Soovid valmistada rõõmustavat ja huvitavat kingitust, kuid pole kindel, mida kingisaaja võiks ihaldada või kardad kinkida asja, mis kingisaajal võib juba olemas olla? Kui seisad selliste küsimuste ees on parimaks lahenduseks Apelsini kinkekaart.

Apelsini kaupluseid on tänase seisuga Eestis neli: Rocca Al Mare keskuses, Ülemiste keskuses, Järve keskuses ja Rakveres Vaala keskuses. 

Placet Group krediitkaardi omanikele kehtivad poes alati tavahinnast 5% soodsamad hinnad!


Vaata muud soodustused


Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.