Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Koolialguse kingitus: mida kinkida lapsele 1. Septembril?
Blogi

Koolialguse kingitus: mida kinkida lapsele 1. Septembril?

Mis kingitust esimeseks koolipäevaks valida? Esimest korda kooli minevale lapsele tuleb kingitus hoolikalt valida. 1. september on koolimineja jaoks sageli nagu sünnipäev – laps alustab uut põnevat eluetappi.

Kõigile meeldib saada kingitusi, eriti lastele. Paljude laste jaoks, koolialguse kingitused, toovad mitte ainult positiivseid emotsioone, vaid aitavad toime tulla hirmuga, mis kaasneb uue keskkonnaga. Artiklis oleme kokku pannud mitmeid kingiideid lapse esimeseks koolipäevaks igale maitsele ja rahakotile.

 

Kingituse valiku nipid: mida meeles pidada?

Koolialguse kingituste tegemise traditsioon on alati olnud laialt levinud. Kinki valides soovitame mõelda, mida kooliminev laps vajaks ja sooviks. Siin on mõned punktid, millele mõelda kingitust valides.

• Iga laps on ainulaadne isik. Isegi kui ta on vaevalt kuue-seitsmeaastane, on tal juba omad maitsed ja eelistused, millega tuleb arvestada.
• Sinu valitud kingitus peaks olema mõeldud ainult tulevasele õpilasele ja mitte kellelegi teisele. Ärge kinkige eset, mida teine pereliige hakkab kasutama.
• Valitud kingitus peaks toetama kooli minekut. Nüüd pole ta lihtsalt laps, vaid kooliõpilane. Koolialguse kingituseks mänguasi ei sobi.

 

Sümboolsed kingitused esimeseks koolipäevaks

Kooliteemalised kingitused kooli alguseks on kõige populaarsemad. Siiski tasub meeles pidada, et kirjatarbed ja märkmikud ei pruugi alati tekitada lapsel tugevat positiivset reaktsiooni. Kui soovite kinkida lapsele kooliks vajalikku eset, valige midagi erilisemat:


• Valgustatud maakera;
• Suur entsüklopeedia värviliste piltidega;
• Noore keemiku komplekt;
• Sussikott või spordikott koolilapse nimega;
• Pinal koolilapse fotoga.

Kui lapsel on teatud hobi, võite teha kingituse, mis on selle jaoks vajalik: jalgpall, joonistusalbum, voolimis- või meisterdamisvahendid.

 

Suuremad kingitused esimeseks koolipäevaks

Moodsad vidinad sobivad koolialguse kingituseks nii poistele kui ka tüdrukutele. Sageli on just kooli mineku hetkel mõistlik lapsele kinkida mobiiltelefon või arvuti, et toetada tema uue eluetappi algust.

Populaarsemad kingiideed on näiteks:


• Mobiiltelefon
• Väike tahvelarvuti
• Mängukonsool
• Nutikell

Kingitus, mis oleks praktiline nii lapsele kui ka vanematele, on näiteks GPS-jälgijaga lastekell. Kaasaegne seade rõõmustab õpilast atraktiivse välimuse ja suure hulga erinevate funktsioonidega. Vanematele tuleb kingitus samuti kasuks - selle abil saate jälgida, kus laps on ja mida ta teeb.

 

Kingitus koolilapsele piiratud eelarvega

Esimene koolipäev on tähtis sündmus iga õpilase elus. Valides kingituse vastavalt lapse eelistustele, võib vanem olla kindel, et lapsele jääb põnev päev meelde ja esimene koolipäev algab naeratusega.

Aga mida teha piiratud eelarvega? Soovime anda sulle võimaluse valida endale sobivaimate tingimuste ja võimalustega makseviisi. Placet Group krediitkaardiga on võimalik mugavalt ning kiirelt ostude eest tasuda. Samuti saab krediitkaarti kasutada pangaautomaadist sularaha väljavõtmiseks - see tähendab, et lisaraha on tagatud õigel hetkel ja täpselt sellisel kujul nagu seda vajad. Tutvu meie krediitkaartide valikuga siin ning tee enda jaoks parim valik juba täna.

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?