Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Ärilaen - anna ärile vunki kiire ja tagatiseta laenuga
Blogi

Ärilaen - anna ärile vunki kiire ja tagatiseta laenuga

Ärilaen aitab ettevõttel kasvada ja areneda kiiremini, kui see oleks võimalik ainult oma vahenditega. Ettevõtete ärilaen on mõeldud erinevate kulude ja investeeringute katmiseks ning selles osas piiranguid ei ole. Üldjuhul kasutatakse ärilaenu äritegevuseks, vajalike seadmete ostmiseks, investeerimiseks või suuremate äriliste eesmärkide saavutamiseks.

Ärilaenu suureks eeliseks on kiire ja mugav protsess- vastus vaid 1 tunniga.

Kellele sobib ärilaen?

Ärilaenu taotlemiseks ei pea olema suurettevõtja, see sobib ka väikestele alles alustavatele ettevõtetele, kes soovivad kiiremini kasvada ja laieneda. Me soovitame ärilaenu taotleda eeldusega, et on olemas kindel soov ja vajadus, milleks laenatud raha kasutada. Sageli aitab sellistel juhtudel äriplaani koostamine. See aitab täpsemini mõista, kui palju raha oleks vaja ja kuidas seda efektiivselt kasutada.

Mis põhjusel soovitame ärilaenu taotleda?

Ärilaenu taotlemiseks võib olla põhjuseid mitmeid, eelkõige sõltub see ettevõtte tegevusvaldkonnast ja ärilistest eesmärkidest.

Investeering

Selleks, et ettevõte saaks kasvada ja areneda hoogsalt on sageli vaja lisainvesteeringuid. Investeerida saab nii töötajatesse, töövahenditesse kui ka tehnoloogiatesse. Siinkohal piiranguid ei ole ja investeeringu vajadused sõltuvad sageli just ettevõtte tegevusvaldkonnast ja iseloomust. Tootmisettevõtted üldjuhul teevad investeeringuid masinatesse ja tootmise automatiseerimisse, kui samal ajal tehnoloogia ettevõtted investeerivad tööjõudu ja tarkvarasse.

Ettevõtte start

Alustaval ettevõttel on sageli vaja lisaressurssi, et hakata toodet või teenust pakkuma. On teada, et ühel hetkel, üsna pea, tasub tehtud investeeringu kuhjaga ära, kuid alustamiseks on vaja kapitali.

Üldjuhul ei ole soovituslik investeerida alustaval ettevõtjal inimestesse, palga maksmiseks, sest töötajad võivad lahkuda ja see investeering on väga riskantne. Pigem on mõistlik ettevõtte alguses mõelda seadmete ja töövahendite soetamise peale, et tagada töötajatel hea töökeskkond ja -võimalused.

Kulude katteks

Teatud valdkondades võib olla perioode, kus ettevõtte toimetab kahjumis. Põhjuseks võib olla, kas maailmas leviv viirus või üldine majanduslik olukord. Üldjuhul ettevõtjad teadvustavad endale, et selline olukord on ajutine ning see tuleb lihtsalt üle elada. Just sellistel puhkudel on mõistlik kasutada ärilaenu, sest on teada, et tulevikus tasub see ennast ära.

Millised on ärilaenu eelised?

Ärilaen on ettevõtete jaoks tehtud võimalikult mugavaks ning sellega ei kaasne pikki protsesse ja bürokraatiat. Meie eesmärk on pakkuda kiiret ja kvaliteetset laenuteenust kõigile ettevõtetele.


• Vastus laenutaotlusele vaid 1 tunniga.
• Lepingutasu alates 1% laenusummast.
• Laenu tagastamise tähtaeg- 6 kuud kuni 5 aastat.
• Laenusumma kuni 35 000 eurot.

Ärilaenu taotlemine

Ärilaenu taotlemine käib kiirelt ja mugavalt Laen.ee kodulehelt. Ära jäta võimalust kasutamata ja kasvata oma äri juba täna.


Tutvu ettevõtetele mõeldud ärilaenu tüüptingimustega lähemalt meie kodulehel.

Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.