Tervise pealt ei tasu kokku hoida Terviselaenu saad konto peale täna

Terviselaen aitab enda eest hoolt kanda

Tervis on inimese kalleim vara, mida tuleb iga hinna eest hoida ja vajadusel turgutada. Veel pole hilja alustada hammaste raviga, teha silmade laseroperatsioon ning vabaneda prillidest, teostada kaua edasi lükatud tervisekontroll või muuta keha, mis tekitab ebakindlust või kurbust. Kui on võimalus tõsta oma vaimset ja füüsilist heaolu, parandada oma tervist ning olla õnnelik, tasub seda teha. Et sina saaksid oma elu muuta ja õnnelik olla, tuleb appi terviselaen. Kuna tervisega seotud operatsioonid ning protseduurid on üldiselt väga kulukad ning tihti pole aega oodata, et piisav raha kokku koguda, on võimalus taotleda lisafinantseeringut terviselaenuna. Pane tähele, et esimene laen kuni 10 000 € kuni 6 kuuks on tasuta ehk 0%

Terviselaenu otstarve on täielikult sinu otsus, mille kohta ei pea laenuandjale aru andma ega luba küsima. Lisaks on laenu taotlemine äärmiselt kiire ja mugav, sest laenutaotluse saab esitada internetis ning vastus selgub tunni jooksul. Pärast positiivse vastuse saamist laekub laenusumma vaid mõne minutiga pangakontole. Seega on võimalik terviselaenu kasutada ka ootamatute kulutuste katmiseks, näiteks kui hambaravi arve oli ettenägematult suur.

Terviselaen on soodsate tingimustega väikelaen, mis ei nõua tagatist ega käendajat. Samuti ei eelda terviselaen sissemaksu, mis teeb laenust mugava varianti just ootamatute olukordade lahendamiseks. Küll aga kehtivad terviselaenule sarnased tingimused nagu teistele finantstoodetele, muuhulgas peab laenutaotleja omama stabiilset sissetulekut, elama Eestis ning ei tohi esineda maksehäireid.

Pane tähele, et uus klient saab oma esimese laenu summas kuni 10 000 € perioodiga kuni 6 kuud 0% intressiga, st tasuta. Laenad 2000 € ja tagastad 2000 €. "Esimene laen" kampaaniast lähemalt tingimuste lehelt.

Terviselaen aitab enda eest hoolt kanda

Miks valida terviselaen?

 • Esimene laen tasuta
  kuni 10 000 € kuni 6 kuud
 • Laenu teenindamise
  tasu 0 €
 • Kiire vastus
  taotlusele
 • Raha kontole
  1 minutiga
 • Võimalus tagastada
  laen sularahas
 • Laenuperiood
  on 1 — 60 kuud

Terviselaenu taotlemise protsess:

 1. Vali summa ja periood
 2. Esita taotlus
 3. Kasuta raha
Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?