Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Veebruar on sõbrakuu
Blogi

Veebruar on sõbrakuu

Kätte on jõudnud veebruarikuu, kus saame meeles hoida oma peret, sõpru või kallimat ning panna neid ennast erilisena tundma. Laen.ee on kokkukogunud head soovitused, mida sõbrapäeva puhul oma lähedaste inimestega teha.

Kingi oma lähedastele elamusi

Sõbrapäev on hea aeg, et pakkuda oma lähedastele suurepäraseid elamusi, tehes nende argipäev paremaks. See ei pea olema midagi suurt ega ekstreemset, lihtsad ja toredad meelespidamised, loovad toredad mälestused kogu eluks. Mida aga võiks täpsemalt teha?

Külastage restorani

Mis saaks olla parem, kui õhtu täis head toitu, jooki ning huvitavat vestlust. Restoran on suurepärane koht, kus nautida lõuna- või õhtusööki oma kõige kallimaga. Öeldakse ju ikka, et armastus käib kõhu kaudu.

Nautige kohvikumelu

Kui restorani külastamine pole teile päris meelepärane, siis tasuks sammud seada mõne õdusa kohviku poole. Magus kook ja parajalt kange kohv on täpselt need asjad, mis kuuluvad ühe mõnusa vestluse kõrvale.

Mõnus kultuurielamus rikastab

Kultuurisündmuste külastamine pakub elamusi nii väikestele kui ka suurtele. Kontsert, kino, teater, comedy-show, ilmselt leiavad kõik endale midagi meelepärast, mida on tore sõbrapäeval nautida. Heida pilk erinevatesse piletimüügi keskkondadesse ja vali välja sobivaim, valikut on tõesti palju. Kui kodust välja ei soovi minna, siis mõni hea film või sari, koduses keskkonnas, on ka ka kindlasti mõnus viis koos aja veetmiseks, kasvõi kogu perega.

Veetke ühine aeg looduses sportides

Mis oleks mõnusam, kui veeta aega vabas õhus sportides? Jalutamine, kõndimine, uisutamine, suusatamine - nimeta, mida tahes, kuid kindel on see, et hea tuju on garanteeritud. Sportida võib linnast väljas näiteks rabas, soos või metsas, kuid mõnus on veeta päev ka kodulinnas, näiteks pargis jalutades. Võimalusi aktiivseks ajaveetmiseks on palju.

Lilled on klassika

Lilled teevad rõõmu meestele-naistele ja suurtele-väikestele. Lillede kinkimine on klassikaline viis oma lähedase tuju heaks teha ning teadaolevalt on lillepoodides sõbrapäeva ajal alati palju kliente. Armastuse kinnituseks võiks valida punased roosid, kuid sõpruse kinnituseks kollased. Kuid siiski, variante on meeletult, ning valida tuleks enda lähedasele kõige meelepärasemad õied.

Elamuste eest tasumisel kasuta VALGE kaardi

Tasu oma sõbrapäeva ostude eest Placet Valge krediitkaardiga. Laen.ee pakub oma klientidele võimalust ostude eest tasuda VALGE kaardiga, mille abil on võimalik teenida 5% kaardilt raha tagasi veebruari lõpuni. Lisaks on veeruarikuu lõpuni kaardi kuutasu 0 €.

Kaart on võimalik lisada Google Pay-sse ning alates 07. veebruarist on kaarti mugavam kasutada ka Apple toodete omanikel, sest kaardi saab lisada ka Apple Pay Wallet’isse. Seega on kaardi kasutamine lihtsam ja paindlikum kui kunagi varem.

Telli VALGE kaart juba täna ning teeni oma raha tagasi.

Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.