Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Puhkus Eestis: kuhu sellel suvel minna ja mida ette võtta?
Blogi

Puhkus Eestis: kuhu sellel suvel minna ja mida ette võtta?

Jagame ideid igat tüüpi puhkuseks Tallinna ümbruses. Suvi on täies hoos ja vaatamata ootamatutele vihmadele ei tasu puhkamisest loobuda.

 

Puhkus Eestis: hellita ennast spaapuhkusega.

 

Kui puhkuseks linnast lahkuda ei soovi, siis pealinna piiril Viimsis saab kogu perega ööbida Tallinn Viimsi SPA-s või Lavendel Spa hotellis. Alternatiivina populaarsetele spaakompleksidele soovitame Harmoonikum ökokeskuse külastamist. Ökokeskuse õlu- ja mee-spaad pakuvad suurepärased tingimused täiuslikuks ja tervislikuks lõõgastuseks. Just Sinu jaoks täidetud õllevannides on lisaks allikaveele pärmi, linnasejahu ja elusat õlu, mis toidavad ja noorendavad nahka.

Lääne-Eestile lähemal asub ka mitte sugugi vähem populaarne LaSpa, mis sobib suurepäraselt nii perepuhkuseks kui ka tervislikuks lõõgastumiseks mere ääres. Lisaks, hotelli restoran Wicca sai sellel aastal Michelini Guide soovitatud restoranide hulka.

 

Puhkus Eestis: tunne ühtsust loodusega peegelmajas.

 

Linnaelu kiirest tempost puhkamiseks sobib hästi 4,3 km kaugusel Jägala joast asuv ÖÖD Hotels Jõeranna. Viie tärniga majutusasutuse külastajad saavad nautida, jõe vaateid tubades ja sauna kasutamist.

Majade suurus on 18 m2, majas on ergonoomiline köök, wc ja magamistuba. Eesti disainmööbel inspireerib reisijaid ümbritsevasse atmosfääri sukelduma. Nii hubane on kuuma kohvi juues ja lemmikraamatut lugedes loodust imetleda! Kui soovid vaheldust, siis võta leili iglus otse tähistaeva all.

 

Puhkus Eestis: naudi päikesevanne vaiksel rannal.

 

Vaikuse tundjatele sobib puhkuseks Kolga lahe rannal asuv puhkekeskus Valkla Rand, kus on hubane igal aastaajal. Valkla rand on alati olnud vaikne rand võrreldes suuremate kuurortidega. Puhkekeskus saab nii rahulikku perepuhkust nautida kui ka üksi lõõgastuda. Majutust pakuvad kämpingud, saunamajad ja metsaonnid, kus saab aastaringselt ööbida.

Rannapäeva kõhutäite lahendab igaüks isemoodi, aga üks kindel võimalus on astuda rannaliivalt mõned sammud eemale ja einestada merevaatega Valkla rannarestos. Suviti on koht eriti populaarne, iga päev sõidab arvukalt külastajad Tallinnast kohale, et tulla nautima imelist mereäärt ja maitsvaid toite.

 

Puhkus Eestis: veeda aktiivset nädalavahetust looduses.

 

Veeda üks mõnus aktiivne puhkus keset ürgloodust asuvas Raudsilla matkakompleksis. Lisaks kaunile Pärlijõele, mis on koduks haruldasele Ebapärlikarbile, väärib külastamist ka läheduses asuv Balti klint ning seda ümbritsev mosaiikmets. Siin avaneb ideaalne võimalus “juhe seinast välja tõmmata”.

Puhkajatele pakutakse matkamist, orienteerumist, aga ka erinevaid õppetegevusi, kanuumatku, lõõgastumist saunas jne. Raudsilla ei ole eraldi majutusasutus – küll aga on nende juures üritusi korraldavatel seltskondadel võimalik ööbida põnevates püstkodades ja taredes, mis mahutavad kokku kuni 100 inimest. Lisaks on siin ka piiramatud telkimisvõimalused.

 

Puhkus Eestis: kust saada raha reisimiseks?

 

Kuigi sõna “reis” tekitab kohe rõõmsa tunde, pole see paraku ilma vahenditeta võimalik. Raha on vaja, et maksta majutuse, bensiini, kultuuriprogrammi, toidu eest. Ka kõige rahulikumat puhkust võib tabada ootamatu ja planeerimata kulu: auto parandus või juhtub muu ootamatus, mis vajab ettenägematuid ja suuremaid väljaminekuid. Sel juhul on kiirelt väljastatav tarbimislaen ootamatus olukorras igati põhjendatud lahendus, et ebamugavast kitsikusest pääseda.

Meil on ka suurepärane uudis kõigile klientidele! Revolut, N26 ja Paysera kontodelt saab nüüd võtta vastu ning maksta tagasi laenusummasid. Nende kontode kasutamise eeliseks on see, et kodupank ei saa infot teiste võetud laenude kohta. Lisa arvelduskonto IBANI meie iseteeninduses ja kasuta tarbimislaenu ilma hirmuta, et kodupank ei anna Sulle laenu!

Loe lisaks ka meie artikkel: Kas reisi jaoks raha koguda või võtta laenu? Kolm olukorda, mil laen võib olla põhjendatud.

Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.