Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Parimad kohad Jaanipäeva veetmiseks
Blogi

Parimad kohad Jaanipäeva veetmiseks

Jaanipäev on üks aasta oodatuim tähtpäev, mis annab võimaluse võtta tööst aeg maha ning nautida suvepüha lähedaste või sõpradega. Pühaga kaasnevad vabad päevad innustavad paljusid inimesi ka Eestis ringi sõitma ning suurematel Jaanipäeva pidustustel osalema. Traditsiooniliselt süüdatakse Jaanipäeval lõke, grillitakse ning veedetakse mõnusalt aega suuremas seltskonnas - miks mitte osaleda ka mõnel festivalil?

Kuigi Jaanipäeva tähistatakse igas linnas, asulas ja külas kohalike pidustustega, oleme välja toonud populaarsemad kohad igale maitsele Jaanipäeva veetmiseks. Positiivsed mälestused on garanteeritud!

Vihula mõisa jaanituli

Jaanipäeva pidustused Vihula mõisas toimuvad 24. juunil ning mõeldud on nii suurtele kui väiksematele peolistele. Mõisa jaanitulel saab kuulata legendaarset jaanibändi Lõõtsavägilased, aga ka Birgit Sarrapit, Mikk Saart ja The Swingersit. Lastele pakub rõõmu batuut, karussell ja mõisaloomad, kellest poniga saab teha ka lõbusõitu. Veel on võimalik sõita helikopteriga, et jaanituld ka kõrgemalt nautida.

Pühajärve Jaanituli

Lõuna-Eestis toimub iga-aastane legendaarne Pühajärve Jaanituli, mis saab alguse juba 22. juunil ning jätkub ka järgmisel päeval. Mitmepäevastel pidustustel esinevad nii Eesti kui välismaa populaarsed artistid, kelle seast ka Nublu, Smilersi, Terminaatori, Brooksi, Macky Gee ja Sam Collinsi. Lisaks artistide kuulamisele toimuvad Pühajärve Jaanitulel ka erinevad mängud, samuti saavad julgemad sooritada Pühajärve kohal benji-hüppeid.

Treski Jaanihäng

Teist aastat järjest toimub võrreldes eelnevaga mõne võrra väiksem jaanipidu Treskis, kus esineb sellel aastal ka Traffic. Lisaks heale muusikale kostitatakse 24. juunil Treski külalisi saunaga, suitsulihaga, lauamängudega ja muidugi ei puudu ka üle lõkke hüppamine. Kui Pühajärve jaanipidu pakub suurema muusikafestivali emotsioone, siis Treskis on võimalik pühi tähistada Setodele omaselt.

Rae valla jaanituli

Rae valla elanikud ja külalised kaugemalt saavad Jaanipäeva tähistada 22. juunil 2 Quick Start, Anne Veski, Shanoni, Ott Lepland bandi ja teiste tuntud artistide saatel. Tegemist on kõigile tasuta peoga. Üritus tõotab tulla võimsam kui kunagi varem, külalisi kostitatakse hea söögi ja joogiga ning puudu ei jää ka meelelahutusest.

Valgeranna jaanituli

Kellele Rae valla pidustused kaugele jäävad, asuvad ehk lähedamal Valgerannale, kus esinevad 23. juunil sarnased artistid. Valgeranna pidustustel on olemas 2 Quick Start, Anne Veski, Smilers, Shanon ja Kurjad Plaanid. Planeeritud on lõbusad mängud nii suurtele kui väikestele ning võitjaid premeeritakse ka auhindadega.

Jaanipäeva pidustustele aitab kaasa Placet krediitkaart

Et Jaanipäev mööduks probleemideta ning oleks võimalik sõita ka kodukandist kaugemale, pakub Placet krediitkaart mugavat võimalust ootamatute kulutuste katmiseks. Lisaks teenid Valge krediitkaardiga makstes igalt ostult 2% enda kaardile tagasi - soodustused kehtivad kõigile maksetele, isegi Jaanipäeva pidustustel tehtud kulutustele.

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?