Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Parim krediitkaardi võimalus- esimesed 60 päeva 0% intress
Blogi

Parim krediitkaardi võimalus- esimesed 60 päeva 0% intress

Krediitkaardid muutuvad aina populaarsemaks, kuid kuidas leida endale kõige sobilikum ning parimatel tingimustel krediitkaart?

 

Krediitkaart- mugav ja soodne lahendus

Krediitkaart on sarnane tavalisele deebetkaardile ehk pangakaardile, mida saame kasutada poes maksmiseks. Peamine erinevus seisneb selles, et krediitkaardiga saame me võtta krediiti ehk kasutada raha ette. See võib olla mõnes ootamatus olukorras väga kasulik võimalus.

 

Kes saab krediitkaarti taotleda?

Krediitkaardi taotlemine on imelihtne, kui enne taotluse esitamist on mõistlik veenduda, et mõned nõutavad tingimused oleksid täidetud.
Krediitkaarti saab taotleda inimene, kes on:

  • Püsiva igakuise sissetulekuga. Krediitkaardi taotlust esitades me vaatame üle taotleja maksevõimekuse- milline on tulude ja kulude suhe ning kas taotleja on usaldusväärne. Kui esineb maksehäireid või on võlgu, siis krediitkaarti taotleda ei saa.
  • Vähemalt 18- aastane. Krediitkaart on oma olemuselt sarnane laenule ning sellest tulenevalt ei ole võimalik ei laenu ega krediitkaarti taotleda alla 18. aastatel isikutel.
  • Eesti vabariigi kodanik või elamisloaga. Välisriigi kodanikel Eestis krediitkaarti taotleda ei ole võimalik. 

 

Miks eelistada krediitkaarti?

Laenu võtmine võib tunduda sageli hirmutav ja liiga suure kohustusena, eriti juhul kui ei ole tegelikult vaja korraga ja kiiresti suurt summat. Sellistel puhkudel on mõistlik mõelda just erinevate krediitkaardi võimaluste peale.

Krediitkaardi eelised:

  • Soodne intress. Placet Groupi krediitkaardil on esimesed 60 päeva intressivabad (Valge krediitkaart). See on teadaolevalt parim krediitkaardi pakkumine turul. Täpsemat krediitkaartide võrdlust saab vaadata Hind24.ee lehel.
  • Raha on sinu krediidikontol. Krediitkaardi puhul on kindel soovitud summa, kogu aeg kaardil olemas ning ei pea muretsema, kuidas mingis olukorras hakkama saada. 
  • Soodustused ja parimad pakkumised. Krediitkaardid annavad sageli erinevate koostööpartnerite juures soodustusi. See on hea võimalus ka kallimatelt ostudelt raha kokku hoida ja kasutada head võimalust. Tutvu sooduspakkumistega siin.
  • Välismaal ja e-poodides ostlemine. Krediitaart annab kindlustunde, et ostude eest saab tasuda ka välismaal ning välismaistes e-poodides. Deebetkaardiga võib mõnes e-keskkonnas või riigis hätta jääda, sest nõutud on just krediitkaart. Samuti on mugav krediitkaardiga broneerida hotelle ning osta lennupileteid, ilma muretsemata.

 

Krediitkaardi taotlemine on lihtne

Krediitkaardi taotluse saab mugavalt esitada meie kodulehel e-keskkonnas, kodust lahkumata. Tutvu parimate krediitkaardi tingimuste ja soodustustega Laen.ee kodulehel.

Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.