Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Ootamatud kodukulutused - kuidas nendega toime tulla?
Blogi

Ootamatud kodukulutused - kuidas nendega toime tulla?

Elu on paratamatult täis ootamatusi ja tihti esineb just koduseadmete või elektroonikaga probleeme siis, kui neid kõige vähem ootad. Näiteks võib pesumasin enne suurt pesupäeva katki minna või halvemal juhul uputada veega terve pesuruumi. Sellised olukorrad vajavad aga kiiret tegutsemist, kahjude likvideerimist ning ka uue seadme ostmist - mida aga teha, kui ootamatute kodukulutustega pole arvestanud? Sellistes olukordades on abiks erinevad võimalused nagu krediidikonto, krediitkaart või tarbimislaen, mida Laen.ee oma klientidele ka pakub. 

Krediidikonto - finantspaindlikkus igal ajahetkel

Krediidikonto võib olla suureks abiks ootamatute kodukulutuste korral, sest taotlus krediidikonto avamiseks toimub ühekordselt ning pärast taotluse vastuvõtmist on võimalik kontolt igal ajahetkel enda pangakontole raha kanda. Nii on olemas kindlustunne, et mis iganes juhtub, on olemas lisaraha olukorraga tegelemiseks.

 

Krediidikonto suureks eeliseks on ka selle intressi arvestamine - intressi arvestatakse ainult kasutatud summalt. See tähendab, et kui krediidikonto võimalusi ei kasutata, ei tule ka intressi maksta. Ent kui kasutatakse vaid osa kogu krediidist, arvestatakse ka intressi kasutatud summa pealt. 

 

Krediidikonto maksimaalne laenusumma on 5000€, mis on piisav summa nii väiksemate kui suuremate ootamatute kulutuste katmiseks. Lisaks toimub krediidikonto avamine elektrooniliselt, mis teeb teenuse kasutamise äärmiselt kiireks ja mugavaks, et pakkuda lisatuge igaks olukorraks.

Krediitkaart - kasuta raha  ja saa raha tagasi

Krediitkaart on mugav ja lihtne viis lisafinantseeringu kasutamiseks. Placeti Must ja Valge krediitkaart võimaldavad nii kaardimakseid kui ka sularaha väljamakseid pangaautomaadist - lisaraha on tagatud täpselt vajalikul viisil ning ajal. Lisaks pakub Valge  krediitkaart ka igalt ostult 2% cashbacki, mis võimaldab ühelt poolt lükata ostu eest tasumist järgmisse kuusse, aga annab ostult ka väikese soodustuse. 

 

Sarnaselt krediidikontole tuleb Valge krediitkaarti kasutades tasuda intressi ainult sellelt summalt, mida kasutatakse. Seega võib krediitkaardi mugavalt veebis vormistada ning hoida seda varuvariandina ootamatuteks olukordadeks. Ka krediitkaardi limiidiks on 5000€.

 

Lisaks on ka krediitkaardi vormistamine on mugav ka kiire - taotlus tuleb esitada elektrooniliselt laen.ee lehel ning uhiuue krediitkaardi saad kätte juba järgmisel tööpäeval.

Tarbimislaen - kui väikesest lisafinantseeringust ei piisa

Kui ootamatud kodukulutused nõuavad suuremat finantseeringut, ei pruugi piisata krediidikonto või -kaardi võimalustest. Tarbimislaen on laen summaga kuni 7500€, mida saab kasutada endale vajalikul viisil - teha remonti, soetada suuremaid seadmeid või ka reisida. 

 

Milline on parim võimalus ootamatute kodukulutuste finantseerimiseks?

 

Nii krediidikonto, krediitkaart kui tarbimislaen pakuvad mitmeid võimalusi ootamatute kodukulutustega toimetulekuks, küll aga oleneb parim lisafinantseeringu variant konkreetsest situatsioonist. Enne otsuse langetamist on oluline tutvuda finantsteenuste tingimustega ning veenduda, et valitud variant vastab vajadustele.

 

Lisainformatsiooni erinevate lisafinantseeringu võimaluste kohta leiad laen.ee kodulehelt.
Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.