Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Must Reede - novembris iga ostu pealt 5% raha tagasi
Blogi

Must Reede - novembris iga ostu pealt 5% raha tagasi

Must Reede ning Küberesmaspäev on ideaalsed päevad poodlemiseks ja eriti varajaste jõuluostude tegemiseks. Selleks, et sooduspakkumistest maksimaalselt kasu saada, oleme kirja pannud kasulikud nipid ja soovitused, kuidas kõige soodsamalt shopata ning kuidas tasub ostlemiseks valmistuda.

Lisaks on meil kõigile klientidele, kellel on meie Valge krediitkaart- Musta Reede superpakkumine.

Valge krediitkaardiga cashback 5%! Kampaaniaperiood on 16.11.2022 kuni 30.11.2022

Must Reede - soodustuste periood

Must Reede avab jõulusoodustuste hooaja ja aitab kulusid jagada mitme kuu vahel. Paljud hakkavad valmistuma pühadeks just Mustal Reedel, ostes varakult ja soodsalt kingitusi.

Kuigi õigeks Musta Reede päevaks loetakse USA-s tähistatavale Tänupühale järgnevat reedet, siis Eestis ja mujal maailmas alustavad paljud ettevõtjad sooduspakkumistega juba varem ning sageli pikendavad allahindluse perioodi novembrikuu lõpuni. Näiteks, kohe järgmisel esmaspäeval peale Musta Reedet on oodata ka Küberesmaspäeva, mis on tuntud allahindluste päev e-poodides.

Sel aastal on Must Reede 25. novembril ning Küberesmaspäev 28. novembril, kuid sooduspakkumistel tasub silma peal hoida terve novembrikuu.

Sooduspakkumised kõikidele toodetele

Iga aastaga huvi Musta Reede vastu Eestis kasvab ning kampaaniaga liitub üha rohkem ettevõtteid, kelle jaoks on see hea võimalus saada uusi kliente ja ning üllatada neid heade pakkumistega.

Klientide jaoks on Must Reede suurepärane võimalus osta näiteks soodsamalt lemmik brändiriideid või hoopiski teha täielik garderoobi vahetus- külm talvehooaeg on tulekul. Nii mõnigi kauplus pakub Musta Reede puhul toodetelt kuni 70% allahindlust.

Silma tasub peal hoida nii kosmeetika toodete ahvatlevatel hindadel kui ka elektroonika kaupluste eripakkumistel, mis on ühed kõige oodatuimad. Just elektroonika- arvutid, telefonid ja muud nutiseadmed, on saanud eriti populaarseteks jõulukingitusteks, rääkimata mängukonsoolidest ja elektrilistest tõukeratastest. Lisaks võib Musta Reede pakkumisi näha nii automüüjatel, mööblifirmades kui ka toidupoodides.

Säästa nutikalt ja valmistu varakult

Kui soovid nutikalt säästa, siis valmistu Mustaks Reedeks ja Küberesmaspäevaks varakult. Oleme kirja pannud kasulikud nipid, mida soodustus perioodidel osteldes jälgida:


• Koosta soovinimekiri vajalikest ostudest ning jõulukingitustest.
• Kirjuta välja kauplused, kus on võimalik soetada neid tooteid.
• Kogu infot tulevaste soodustuste kohta: mis kuupäeval, kas Mustal Reedel või Küberesmaspäev, mis tingimustega on kõige parem pakkumine.
• Võrdle hinda e-poes ja kohapeal ostes.
• Võimalusel tee eelbroneering või mine poodi kohale esimesena, kuna mõned kauplused premeerivad esimesi ostjaid lisasoodustusega.
• Vaata poe lisapakkumisi, flaiereid ja kuponge, mis kingivad ostjale näiteks soodustust müüja koostööpartneri juures.
• Analüüsi ostusoovide eelarvet ja mõtle hoolikalt, kas kõik ostud on vajalikud ja kas tuled finantsiliselt toime.

Sooduspakkumised on sageli väga ahvatlevad, kuid ostude puhul soovitame mõelda alati ka konkreetsele vajadusele ning eesmärgile.

Kuidas ostes teenida raha tagasi?

Lisaks Musta Reede headele soodustustele pakume oma klientidele kampaania raames veel 5% lisasoodustust, olgu ostusumma 50 € või 5000 €. Novembris teenid 5 % ostusummast. Kogu protsess on imelihtne ning kättesaadav kõikidele meie Valge krediitkaardi klientidele.

Kampaania periood on 16.11.2022 kuni 30.11.2022 Placet Valge krediitkaardiga.

Taotle Placet valget kaarti ning kasuta seda aasta lõpuni kuutasuta!

Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.