Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
MUST Placet Group krediitkaart - intressivaba tasumine kuni 35 päeva!
Blogi

MUST Placet Group krediitkaart - intressivaba tasumine kuni 35 päeva!

Soovime oma klientidele pakkuda alati parimat, seega on meie uus toode MUST Placet Group-i krediitkaart, millega on võimalik tasuda nii kauplustes kui e-poodides krediidilimiidiga kuni 5000€ intressivabalt kuni 35 päeva.

Krediitkaart on mugav võimalus teha ootamatuid oste mugavalt, makstes hiljem. Tutvu MUST Placet Group-i krediitkaardi tingimustega lähemalt laen.ee kodulehelt.

 

Mitte lihtsalt tavaline krediitkaart

MUST Placet Group-i krediitkaardil on lisaks tavapärastele krediitkaardi funktsioonidele ka lisaboonus. Krediitkaarti saab kasutada ka pangaautomaadis sularaha väljavõtmiseks. See annab kindlustunde, et lisaraha on igal ajahetkel Sulle tagatud ning ei pea muretsema ootamatute väljaminekute pärast.

 

Krediitkaart parimatel tingimustel

Telli uus MUST Placet Group krediitkaart tasuta. Kaardi kuutasu on 3,95€, mis võimaldab tasuda oma ostude eest intressivabalt kuni 35 päeva, tagades mugava lisaraha võimaluse igaks elujuhtumiks. Krediitkaardilt kasutatud raha saad 35 päeva vältel kaardile tasuta tagasi kanda, hoides oma raha ringluses sealjuures lisatasusid maksmata.

 

Maksa krediitkaardiga e-poes või poes kohapeal

MUST krediitkaart võimaldab Sul kasutada krediitkaarti nagu tavalist krediitkaarti, tehes viipemakseid poes, veebioste ning teha toiminguid pangaautomaadis, sealjuures intressitasu maksmata.

Poodides makstes saab krediitkaarti kasutada täpselt nagu tavalise kaardiga tasudes, mingisuguseid lisakulusid maksmise hetkel ei kaasne ning meie krediitkaarti tunnistavad kõik kauplused, kus on ka tavalise pangakaardi makse võimalus.

E-poes tasudes tuleb teada krediitkaardi andmeid, sellisel juhul on võimalik osta erinevates e-poodidest, nii Eestis kui ka välismaal, teha hotelli või lennupiletite broneeringuid, erinevates online-keskkondades ning osta erinevaid teenuseid. Krediitkaart on üks mugavamaid viise internetist tellimisel või broneeringute tegemisel.

 

MUST Placet Group krediitkaardi tellimine

MUST Placet Group krediitkaart on mugav ja lihtne lahendus poodlemiseks!

  • loo Laen.ee konto
  • saadame Sulle personaalse krediitkaardi pakkumise
  • pakkumise sobimisel saadame krediitkaardi postiga või tule kohe esindusse järele

Telli täna MUST Placet Group krediitkaart siit ja tee tagasimakse jaanuaris!

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?