Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Mõtled uue auto soetamise peale? Loe meie blogist millised on autolaenu eelised.
Blogi

Mõtled uue auto soetamise peale? Loe meie blogist millised on autolaenu eelised.

Autolaen- sõiduk kuulub koheselt Sinule!

Soovid osta autot ilma suurt väljaminekut korraga tegematta? Vaatame millistel juhtudel on mõistlik võtta autolaen ja millised eelised sellel on.

Autolaen annab võimaluse kiirelt ja mugavalt soetada auto või mistahes muu mootorsõiduki igal ajahetkel. Kuigi autolaen vihjab sellele, et see on laen auto ostuks, siis tegelikult sobib see ka näiteks mopeedi, mootorpaadi või hoopiski väikebussi ostmiseks.

 

Miks valida autolaen?

Soetades auto autolaenuga, kuulub laenuga ostetud auto koheselt ostjale, mitte pangale, nagu on autoliisingute puhul kombeks. Samuti ei ole autolaen seotud konkreetse sõidukiga. Kui juhtub, et soovite näiteks laenuga ostetud auto edasi müüa, siis autolaenu lepingut pole vaja ümber vormistada ja tülikate dokumentide muutmise pärast pole vaja samuti muretseda.

 

Autolaenu paindlikud võimalused

Autolaenu suureks eeliseks on lihtsus. Kui laenuleping on sõlmitud, siis ei kaasne rohkem asjaajamist, dokumentide vormistamist ning nendega seotud kulusid. Autolaenu võtjatel ei ole samuti kohustust sõlmida kaskokindlustus, see on iga auto omaniku enda otsustada, kas ja millistel tingimustel autole kaskokindlustus sõlmitakse, kuid meie poolt kohustust lepingut sõlmida ei ole. Autolaenu puhul ei ole ka eraldi sissemaksu nõuet, mis tähendab, seda, et auto ostjal ei ole vaja laenu saamiseks teha suuri kulusid.

 

Autolaenu eelised

Autolaenul on mitmeid eeliseid näiteks autoliisingu ees. Oleme omalt poolt pingutanud, et kogu autolaenu protsess oleks kliendile mugav ja tingimused suurepärased:

• Auto jääb Sinu nimele
• Laenuperiood on kuni 72 kuud
• Vastuse autolaenu taotlusele juba 1 tunniga
• Laenu saad kätte enne autoostu
• Autolaenu intress on alates 9.9%
• Autolaenu summa on 500 kuni 15000 eurot

 

Auto remontimine

Autolaen sobib ka olemasoleva auto või mistahes muu mootorsõiduki remontimiseks. Autolaenu taotlemiseks ei pea olema ilmtingimatta soov osta uut (või kasutatud) autot, vaid kui on soov korda teha mõni vanem auto või on hoopiski ilmnenud autol ootamatud vead, mis vajavad kiiret parandust, siis autolaen on hea viis nende kulude finantseerimiseks.

 

Autolaenu kalkulaator

Autolaenu kalkulaatoriga on võimalik meie kodulehel arvutada ligikaudseid kuumakse summasid, sisestades laenuperioodi pikkuse ja laenatava summa. Kui soovid esitada autolaenu taotlust, siis seda saab teha mugavalt meie iseteeninduskeskkonnas endale sobival hetkel.

 

Esita autolaenu taotlus

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?