Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Krediitkaart: uus teenus meie tootevalikus!
Uudised

Krediitkaart: uus teenus meie tootevalikus!

“Erinevate krediiditeenustega kokkupuuteid omavad tarbijad teavad ilma kahtlusteta, mida kujutab endast näiliselt lihtne, plastikust maksevahend - krediitkaart. Klassikalist deebetkaarti asendav ning fikseeritud krediidi kasutamisel põhinev maksevahend on oma tee leidnud tarbijate rahakottidesse peamiselt just oma mugavuse tõttu!”

Placet Group OÜ usub, et on finantsteenuste turul välja tulnud sensatsioonilise krediiditeenusega, mis pakub nii olemasolevatele kui ka uutele klientidele UUDSET krediitkaardiga seotud makselahendust veidi teistsuguses võtmes.

Miks otsustasime pakkuda oma klientidele just krediitkaarti?

Kuigi esmalt oli krediitkaartide väljastamine teenusena vaid suuremate kommertspankade pärusmaa, siis nüüd on tarbijate õnneks selle plastikkaardi omanikuks saamise võimalused laienenud ka muude alternatiivsete finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete seas.

Miks siis ikkagi krediitkaart, Te küsite? Loomulikult sellepärast, et ammu teada-tuntud makselahendus pakub tarbijale vabadust, mida erinevat tüüpi finantseerimise viiside vahel valides just oluliseks ning otsustavaks argumendiks peetakse. Kuna krediitkaardi kasutamise üldised põhimõtted on üldsusele ammu teada, nägime just selles võimalust arendada välja (küll mõningaste muudatustega) oma klientide jaoks täiuslikkuse poole püüdlev teenus.

Nagu eespool juba korraks ka mainitud sai, pakume klassikalise krediitkaardi võimalusi küllaltki traditsioonilises kuues. Kuigi kasutuspõhimõtted sisaldavad sarnaseid jooni turul juba olemasolevate krediitkaartidega, oleme teenuse juurde loonud rea eeliseid, mida meie konkurentide pakutavate teenuste seast juba naljalt ei leia.

Uus krediitkaart tundub põnev? Loe edasi, kuidas see endale saada:

Krediitkaardi kasutusvõimalusi uurides tekib ühel hetkel soov teada saada, kuidas see lisavõimalustega plastikust maksevahend oma rahakoti kaante vahele hankida. Kas on tuttav tunne? Uue teenuse loomisel oleme püüdnud muu hulgas silmas pidada erinevaid kliendiprofiile. Meie jaoks ei oma mingisugust tähtsust see, kas oled meie klientide seas juba “vana kala” või täiesti “uus tegija”, kaardi tellimise õigus laieneb kõigile!

Esimesena tutvustame krediitkaardi hankimise võimalusi nendele klientidele, kellel meie teenusega juba mõningane kokkupuude olemas on. Näiteks need kliendid, kes on juba varasemalt avanud krediidikonto, saavad krediitkaardi tellida ning oma kontoga siduda ilma igasuguse lisatasuta. Seega väga mugav ja lihtne! Olemasolev krediit seotakse automaatselt uue plastikkaardiga, mis laiendab koheselt peale aktiveerimist Sinu maksevõimalusi. Haara Placet Group OÜ krediitkaart vaid rahakotist ning osta, mida iganes hing parajasti ihkab!

Kasulik nipp! Kõik krediidikonto senised plussid jäävad kliendi jaoks jätkuvalt kehtima. Raha on võimalik kanda pangaarvele või soovi korral ostude eest tasuda krediitkaardiga , sest uus kaart kehtib maksevahendina kõikjal!

Nende klientide puhul, kellel on olemas kokkupuude mõne meie teise teenusega, jääb krediitkaart uue teenuse loetelusse. Näiteks omades juba üht tarbimislaenu meie ettevõttest, säilib võimalus esitada krediitkaardi saamiseks taotlus meie kodulehel. Positiivse laenuotsuse korral on võimalik avada uhiuus krediidikonto fikseeritud limiidi ulatuses, millega saab krediitkaardi suurema vaevata siduda - JAH, seda saab teha ilma lisatasuta!

Hea teada! Senistele tarbimislaenu kasutajatele pakume oma kohustuste ümbervormistamise võimalust krediidikontoks. See annab juurde ühe lisavõimaluse – lisada kontole krediitkaart ning kasutada limiidist üle jäävat või tagasimaksete arvelt vabanevat raha ostude sooritamiseks.

Väga teretulnud meie silmis on muidugi ka uued kliendid, kellel meiega eelnev kokkupuude sootuks puudub. Sellisel juhul on võimalik valida meie erinevate krediiditeenuste seast välja sobivaim ning täita vastav laenutaotlus kodulehel. Maksevõimet hindame esmase taotluse järel korra ning kõikide tingimuste sobivuse korral ongi võimalik avada krediidikonto ning siduda see soovitud krediitkaardiga.

Soovi korral esita taotlus krediitkaardi saamiseks SIIN.

Millised on põhilised krediitkaardi kasutamise tingimused?

Teatavasti pakuvad mitmesuguseid krediitkaarte erinevad laenuandjad, alustades suuremate pankadest ning lõpetades väiksemate krediidiasutustega. Küllaltki universaalsed teenuse tingimused võivad tarbija jaoks valiku tegemist raskendada, mis tähendab, et enne lõpliku otsuse langetamist tuleks korralik kodutöö ehk erinevate võimaluste ja tingimuste võrdlemine kohustuslikus korras ära teha!

Tarbija jaoks ongi oluline teha selgeks, millise teenusepakkuja tingimused on just temale sobivad ning siinkohal on mõistlik tuua välja Placet Group OÜ krediitkaardi eelised teiste analoogide ees:

- puudub kuutasu ja lepingutasu;
- kaardi väljastamine - TASUTA;
- erinevad kasulikud soodustused partnerite juures;
- mõistlik intress;
- ainulaadne CASHBACK teenus;
- kaardi fikseeritud limiit on täiesti vaba kasutusega - otsustad oma raha üle ise!;
- intressi maksad vaid kasutatud krediidi pealt;
- krediidilimiidi ulatuses seisab raha turvaliselt kaardi peal ning erinevad maksetega seotud liikumised jäävad vaid Sinu enda teada!

Kuidas teha õige valik hulga alternatiivide seast? Lahendus sellele küsimusele peitub korraliku kodutöö tegemises. See tähendab eeskätt, et tarbija paneb kirja oma tegelikud soovid - laenuna väljastatava rahasumma limiit ning pakutavad maksetingimused ongi põhilised näitajad, mille alusel erinevaid teenuseid võrdlema peaks. Muidugi ei saa unustada erinevaid lisaboonuseid, mis võivad üht pakkumist teises märgatavalt eristada. Placet Group OÜ võib kinnitada, et selles vallas klientidele juba üllatustest puudu ei jää!

CASHBACK - kuidas see tarbijale kasulik on?

Cashback on krediiditeenuste turul uus ning küllaltki harukordne lähenemine, mis premeerib teenuse kasutajad meie kaardiga sooritatud ostude tegemise eest. Kuidas see süsteem täpselt töötab? Väga lihtne, kõik krediitkaardiga sooritatud maksed toovad arvele tagasi kindlaks määratud ulatuses rahatagastuse – 3%, kusjuures ostudelt teenitud raha on võimalik igal ajal järgmiseks ostuks kasutada.

Sisuliselt võib seda võimalust pidada püsivaks allahindluseks olenemata sellest, millisest kohast või milline ost parasjagu sooritatud on. Tarbija jaoks on tegemist kahekordse võiduga - tehes oste sooduspakkumise ajal, lisame omalt poolt kaupmehe allahindlusele lisa, mis sooduspakkumiste usku inimestel juba mööda külgi maha ei jookse.

Lihtne arvutus näitab, et kulutades meie krediitkaardilt limiiti kolme tuhande euro väärtuses, teenib selliselt ostult tagasi koguni 90€. Kas pole mitte tore boonus? Jälgi ostudelt raha tagasi pakkumiste perioode meie kodulehel, et võtta CASHBACK teenusest enda jaoks maksimum.

Koostööpartnerite pakkumised!

Erinevate krediitkaartide kasutamisel on heaks tavaks saanud partnerite sooduspakkumised. Nii oleme ka meie oma kaardiga otsustanud säilitada traditsiooni, pakkudes välja rea võimalusi soodsamaks teenuste või toodete hankimiseks meie koostööpartnerite juures.

Soodustuste valikul oleme eelkõige lähtunud oma klientide omapäradest, mis tähendab, et pakkumiste alt on võimalik leida soodustusi mitmesugustest teenusevaldkondadest. Olgu sooviks majutusteenus, igapäevateenused või tarbeesemed, valikut soodustuste saamiseks peaks meie hinnangul jaguma. Selle võimaluse juures on peamine märgata, et valik täieneb pidevalt, ikka meie klientide hüvanguks!

Tutvu erinevate sooduspakkumiste võimalustega SIIN!

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?