Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Krediidikonto pakub tagasimaksetest puhkust
Blogi

Krediidikonto pakub tagasimaksetest puhkust

Krediidikonto on mugav ja turvaline lahendus inimesele, kes soovib, et igal ajahetkel oleks võimalus ootamatute väljaminekute katmiseks saada lisafinantseeringut. Krediidikonto loomine toimub ühekordse taotluse põhjal, pärast mida on võimalik igal ajal enda pangakontole raha kanda 24/7. Krediidikonto teeb eriti mugavaks selle intressiarvestus, sest intressi arvestatakse vaid kontolt välja kantud summalt. Laen.ee uutele klientidele kehtib eripakkumine: esimesed 2 kuud 0%.

Laen.ee krediidikonto omanikel on võimalik lisaks virtuaalsele kontole tellida ka krediitkaart, mis on ühendatud nimetatud kontoga. Mugavus, mis sobitub kasutaja eelistustega!

Krediidikonto eelised

Krediidikonto annab kasutajale kindlustunde, et juhtugu mis tahes, on ootamatute kulutuste tarbeks alati ressurss olemas. Lisaks ei mõjuta krediidikonto olemasolu kuidagi kasutaja finantsilist võimekust - intressi makstakse vaid juhul, kui krediidikontolt on raha kasutatud. Krediidikonto kasutamine on imelihtne, kui konto on olemas, jõuab raha sinu arvele vaid mõne minutiga.

Krediidikontol on mitmeid eeliseid erinevate laenude ees.

Esiteks võimaldab krediidikonto kasutada krediitkaarti, tänu millele ei sea konto ajalisi piiranguid ja võimaldab kaarti kasutada tähtajatult.

Lisaks kehtib krediidikontole lepingutasu 0€.

Veel teeb krediidikonto eriliseks selle madal intress, mis algab 1.5%.

Suurim erinevus seisneb aga raha väljamaksetes, mis krediidikonto puhul on võimalik vastavalt vajadusele ööpäevaringselt ning endale vajalikus summas, aga laenu puhul toimub ühekordne tagasimakse, mida tuleb koos intressiga regulaarselt tagasi maksta. Krediidikonto korral toimub samuti regulaarne tagasimakse, ent vaid juhul, kui kontolt on raha kasutatud.

Suvepuhkusel krediidikonto maksete pärast muretsema ei pea

Avades uue krediidikonto limiidiga kuni 5000€ pakume maksepuhkust kaheks kuuks. See tähendab, et kui kasutad lähima kahe kuu jooksul krediidikonto võimalusi, ei pea muretsema tagasimaksete pärast. Esimene arve saabub kasutajale alles 3 kuu pärast.

Seega on võimalik kasutada krediidikontot suvepuhkuse plaanide täide viimiseks muretsemata sealjuures kohese tasumise eest. Kasuta kontot reisimiseks, uute elamuste saamiseks või suvemõnude nautimiseks - raha kasutamisele piirangud puuduvad.

Krediidikonto kasutamine on imelihtne.

Esmalt tuleb esitada Laen.ee veebilehel taotluse, pärast mida saad personaalse pakkumise teenusega liitumiseks. Otsus taotluse kohta tehakse vaid mõne minutiga, mis teeb liitumise kliendi jaoks mugavaks ja kiireks. Pärast liitumist on võimalik kasutada krediidikontol olevat summat vastavalt enda soovidele igal ajahetkel.

 

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?