Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Kooliostudelt raha tagasi
Blogi

Kooliostudelt raha tagasi

Septembri lähenedes täituvad kaubanduskeskused erinevate koolikaupadega, alates vihikutest ja pliiatsitest lõpetades kuluka elektroonika või sporditarvetega.

Tihti võib olla mõte kooliaasta algusest ka hirmutav, sest igal aastal kulub kooliealiste lastega perel vajalike tarvikute peale märkimisväärne summa. Siiski on olemas viis, kuidas osa kulutatud raha tagasi teenida - abiks on Placeti Valge kaart.

Teeni kooliostudele kulunud raha tagasi

Paratamatult kaasnevad kooliskäimisega kulutused, sest kuluvad nii kirjutusvahendid kui vihikud, aga ka riided ja kasutusel olev elektroonika. Kuna vanemate rahaline koormus on suur, siis kasutades ostudel Placeti Valget krediitkaarti, on võimalik teenida ostudelt raha tagasi - teenid 2% ostusummast enda kontole tagasi ning kui kasutad kaarti 5 päeva enne või pärast enda sünnipäeva, teenid igalt ostult lausa 7% raha tagasi. Seega sünnipäevalapsed saavad säästa nii sünnipäeva tähistustelt, aga ka koolitarvetelt.

Veel pakub Valge krediitkaart kampaania korras ka tagasimaksmisel eritingimusi.

Tellised Valge kaardi koos krediidikontoga praegu, saad esimese arve alles kolme kuu pärast. See kampaania aitab ajastada suuremad kulutused pikema ajaperioodi peale, sest esimese arve saabumiseni on võimalik veel raha koguda.

Miks kasutada ostlemisel Placeti krediitkaarti?

Placeti Valge krediitkaart on hea alternatiiv järelmaksule või liisingule, sest pakub kasutajatele paindlikkust ja mugavaid kasutamisvõimalusi. Krediitkaarti saab kasutada vastavalt vajadusele ning krediitkaardi tellimisega ei kaasne igakuiseid suuri makseid. Lisaks kaardi kasutamisele saab krediitkaardi funktsioone kasutada ka pangaülekandega enda pangakontole, mis teeb lisaraha saamise veelgi mugavamaks.

Samuti teevad Placeti krediitkaardi omanike elu mugavamaks ka meie partnerettevõtete soodustused, mis aitavad leevendada ka koolitarvetele kuluvaid summasid. Näiteks saavad Placeti krediitkaardi omanikud soodustust Büroomaailmas, erinevates jalatsipoodides ja Sokisahtlis. Tutvu ka teiste kasulike sooduspakkumistega laen.ee kodulehel.

Mida tuleks teada krediitkaardist?

Kuigi Valge krediitkaart on suurepärane võimalus kooliostudelt säästmiseks, on siiski oluline krediitkaarti vastutustundlikult kasutada. Kuigi Valget krediitkaarti kasutades kasutad esimesed kaks kuud “tasuta” raha, siis on mõistlik seada endale eelarve ja sellest kinni pidada. Nii on võimalik vältida hilisemaid ebameeldivaid üllatusi ning arvet, millega tegelikult arvestanud pole.

Enne krediitkaardi tellimist on oluline tutvuda ka kaardi kasutamise tingimustega, võimaluste ja võimalike piirangutega. Olles kursis nii Musta kui Valge krediitkaardi võimalustega, saad otsustada, kumb krediitkaart on sinule sobilikum ning esitada taotluse mugavalt laen.ee kodulehe.

Laen.ee soovib kõigile mõistlikke koolioste ja toredat kooliaasta algust!

Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.