Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Jõulud on imede aeg
Blogi

Jõulud on imede aeg

Jõulud on aeg, mil inimesed tähistavad, pered saavad taas kokku ning veedetakse mõnusalt koos aega. Sel perioodil nauditakse rohkem kodus olemist ning puhatakse. Paljude jaoks on jõulud just lemmik aeg aastas, mil inimeste headus tuleb eriti välja.

Kahjuks ei saa, aga kõik inimesed sel viisil jõule nautida ning meie ümber on ka palju abivajajaid, kes pühadeaeg on täiesti üksi ning vajaksid meie tuge.

Märka abivajajaid

Meie ümber on palju inimesi, kes erinevatel põhjustel vajavad abi. See on juba suureks sammuks, kui neid märkame ning võimalusel neid vastavalt vajadusele toetame või meeles peame. Mõnikord piisab kõigest heast sõnast või märkamisest.

Kuidas saab oma panuse anda?

Kui soovid panustada rohkem, siis Eestis on mitmeid vabatahtlikke organisatsioone, mille kaudu saab oma panuse anda.

Toidupank- väike kingitus toidupoes

Peresid, kes ei saa katta endale pidulikku jõululauda, on Eestis päris palju. Sellepärast on Toidupanga poolt loodud aktsioon väga tänuväärne. Igaüks saab oma soovide ja tunde järgi annetada toitu, mis viiakse abivajajateni. Soovituslik on annetada toiduained, mis ei ole kiiresti riknevad- kuivained, konservid, küpsised või midagi muud endale meelepärast. Iga pisike heategu loeb.

Vähifond “Kingitud Elu”- ravi mis päästab elusid

Vähifond “Kingitud Elu” kingib kõigile eesti vähihaigetele lootust ning võimaluse elada. See on väga suure missiooni ja eesmärgiga organisatsioon, mida toetades saab igaüks anda oma väike panuse vähihaigete ravile.

Erinevaid vähivorme on maailmas väga palju, kuid paljud neist on tegelikult ravitavad, kuid see ravi võib olla väga kallis ja mitmetele haigetele kahjuks kättesaamatu. Andes väikese panuse , saame aidata neid, kes päriselt vajavad meie abi.

Doktor Kloun- teeb haiglas olemise kergemaks

Lapsed, kes peavad jõuluaja veetma haiglas ei ole kindlasti selle üle rõõmsad, kuid selleks, et nende kurbust natuke leevendada on loodud Doktor Kloun, kelle eesmärk on teha haiglas laste tuju heaks.

Doktor Kloun tegeleb haiglas lastega, lõbustab neid ning koos tehakse mitmeid toredaid tegevusi. Doktor Kloun on laste seast väga hinnatud ning tema panus on olnud märkimisväärne. Selleks, et Doktor Kloun jõuaks võimalikult paljude lasteni ning suudaks endiselt neid lõbustada, on võimalik teha pisike annetus ning anda seeläbi oma panus.

Igaüks saab aidata!

Erinevaid võimalusi toetada ja märgata on tegelikult väga mitmeid. Siin on välja toodud ainult väike valik nendest. Lähtuvalt oma soovist ja tundest on kõik abivajajad tänulikud, kui pühade ajal neid märkame ja võimalusel oma väikese panuse anname.

Laen.ee soovib kõigile rahulikku pühadeaega ja soojust südamesse.

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?