Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Jaanipäev 2022: ideed pere või sõpradega tähistamiseks
Blogi

Jaanipäev 2022: ideed pere või sõpradega tähistamiseks

Jaanipäev on hea võimalus veeta kogu pere või sõpruskonnaga õhtu looduses. Lõpuks, pärast COVID-19-ga tingitud pausi, toimuvad üle Eesti ka mitmed kultuuriüritused kontsertide, tantsude ja traditsiooniliste jaanituledega. Leia endale meelepärane jaanipäeva pidu siit.

 

Jaanipäev 2022: Jaaniõhtu Eesti Vabaõhumuuseumis

Tänavu tähistatakse raamatukogude aastat, mistõttu on jaaniõhtul Eesti Vabaõhumuuseumis olulisel kohal raamatud, kirjandus ja ajalugu. Esinevad ansamblid Kukerpillid ja Leigarid. Lisaks, leiab jaanipäeval muuseumis huvitavat temaatilist meelelahutust igale maitsele nii pere kui ka sõpradega tähistamiseks.

Saab punuda pärga, meisterdada kratti, mängida mänge, saunas käia, ennustada tulevikku, kuulata muinasjutte ja proovida võid kloppida. Rohkem infot ürituse kohta leiad kodulehelt.

 

Jaanipäev 2022: Pühajärve Jaanituli

Lisaks heale muusikale, suvisele meeleolule ja lemmikstaaridele Pühajärvel, saab osa võtta traditsioonilistest jaanimängudest, teha benji-hüpet ning lustida erinevatel atraktsioonidel.

Need, kes soovivad festivalimõnusid ja aasta pikimaid suvepäevi pikendada, saavad ööbida kontserdipaigast vaid mõne sammu kaugusel asuvas telklaagris maalilise Pühajärve kaldal.

Pühajärve Jaanituli 2022 ajakavaga saab tutvuda siin.

 

Jaanipäev 2022: Alutaguse valla Jaaniõhtu

23. juunil süüdatakse Alutaguse vallas Kuremäe külaplatsil jaanituli. Esinevad kohalikud isetegevuslikud koosseisud, jaaniõhtul peetakse traditsioonilisi mänge ja meistriklasse lastele.

Pidu jätkab ansambli "AMADEUS" kontserdiga ning õhtu lõpetab tuline tantsushow "Free Flow Studio". Samal päeval Alajõe külaplatsil peetakse Alajõe jaaniõhtu. Toimuvad mängud ja võistlused, esineb ansambel "PARADOX", ning õhtu lõpetab DJ Dima Klink.


24. juunil toimub Iisaku Lauluväljakul jaanipäeva tähistamine. Esineb Iisaku nais- ja segarühm, ning tantsumuusikaga esineb ansambel "Pikslid". On korraldatud ka tasuta transport kõigile elanikele, kes soovivad jaanipeost osa võtta. Rohkem infot ürituse kohta saab leida siit.

 

Jaanipäev 2022: Jaanituli Palmse mõisas

Palmse mõisas saab jaaniõhtul nautida nii kultuurisündmusi ja traditsioone kui ka meeleolukat rahvapidu. Jaanipäeva tähistamise avavad Lahemaa rahvamuusikud, ning jaanipäeva ööl süüdatakse tuli.

Palmse mõisas toimuvad ka tantsud ansambli "Supernoova" saatel, lõbusad mängud ning võistlused kogu perele. "Duo Artistic Flow" tuletantsijad astuvad üles põneva tuleetendusega, mis ühendab tantsu, teatri ja tulekunsti.

Kohapeal on avatud mitmed söögikohad ja baarid. Palmse mõisa jaanitule ajakavaga saab tutvuda nende veebilehel.

 

Jaanipäev 2022: Kuressaare Jaanituli

Jaanipäeva eelne öö tundub olevat loodud just selleks, et nautida pikka suveööd mõnusas seltskonnas, hea muusika ja tantsu saatel. Just seda pakub traditsiooniline Kuressaare jaanituli.

Pidu avab rahvatantsuansambel ONUD, millele järgnevad kelmikad mängud ja võistlused. Õhtul süüdatakse jaanituli ning tantsumuusika kõlab hiliste öötundideni. Rohkem infot ürituse kohta saab leida siit.

 

Kuidas jaanipäeva tähistamise pealt kokku hoida?

Jaanipäev on üks suurimaid pidusid aastas ning sellele kulutatakse ka suur osa kuueelarvest.

Soovime anda sulle võimaluse valida endale sobivaimate tingimuste ja võimalustega krediitkaardi. Üks viis, kuidas saab jaanipäeva tähistamise pealt kokku hoida, on kasutada Placet Group VALGE kaardi cashback-i. Iga ostu pealt teenid 2% kaardile tagasi.

VALGE kaart on hea abiline näiteks majutuse broneerimisel, sest kaardiga saab 2% allahindlust. Soodustus 2% kehtib igalt ostult, olgu ostusumma 50 € või 5000 €. Teenid raha igalt summalt! VALGE kaarti saab tellida tasuta siit.

Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.