Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Garderoobi uuendamine. Kuidas riietelt raha kokku hoida?
Blogi

Garderoobi uuendamine. Kuidas riietelt raha kokku hoida?

Garderoobi uuendamine on saanud suureks väljakutseks hinnatõusu ajal, sest riided on küllaltki kallid. Siin jagame väärtuslikke nippe soodsaks šhoppamiseks.

Säästmisnipid: hoia allahindlustel silma peal.

Kogenumad moedaamid teavad, millal on parim aeg kindla garderoobi osa uuendamiseks. Teades müügikampaaniate hooaega, saab riietelt palju raha kokku hoida. Näiteks juulis kaubanduskeskused teevad allahindlused kõikidele suveriietele. See on parim aeg lühikeste pükste ja ujumisriiete uuendamiseks. Jaanuaris aga algavad hooajalised sooduspakkumised talveriietele.

Lisavõimalus riietelt kokku hoidmiseks on kasutada poodide saadetud allahindluskuponge. Näiteks, kui registreerid ennast mõne veebipoe kliendiks, siis kindlustad endale regulaarse sooduskupongide saamise.

Säästmisnipid: koosta riietest ostunimekiri

Allahindlused on suurepärane võimalus hankida uued riided soodsate hindadega. Kuid oluline on mitte kaotada pead moodsate ja soodsate riiete seas. Parem on eelnevalt ostunimekiri koostada ja sellest kinni pidada. Kui seda lihtsat reeglit ei järgi, võib juhtuda, et säästmise asemel raiskad veelgi rohkem raha.

Kui pähe ei tule kohe 5 asja garderoobist, mida saad kanda ja kombineerida uute riiete kandidaatidega, siis ära seda eset osta. Tõenäoliselt ei sobi see enamike riietega praeguses garderoobis. Parimal juhul kogub kapis lihtsalt tolmu. Halvimal juhul paneb see ostma veel 5 sobimatut ja kasutut asja, et ebaõnnestunud ostu vähemalt millegagi kanda.

Säästmisnipid: leia oma garderoobi baasriided

Rääkides soodsast garderoobi uuendamisest ei saa mitte mainida kapselgarderoobi ja baasriideid. Üsna palju on sellest räägitud ja seda igati põhjendatult. Baasriided on garderoobi aluseks. Kui lood endale läbimõeldud kapselgarderoobi, teenib see sind truult rohkem kui ühe aasta. Seetõttu proovi luua kapselgarderoob võimalikult kvaliteetsetest riideesemetest. Esmapilgul võib see tunduda liiga kulukaks, kuid kui tegemist on esemega, mida saad kergelt kombineerida teiste asjadega ja sageli kanda, on tegemist väärt investeeringuga. Osta pigem vähem, kuid kvaliteetseid asju.

Kuidas uuendada garderoobi, kui raha pole?

Riidekapi sisu uuendamine võib olla küllaltki keeruline, kui selleks mõeldud eelarve on piiratud. Mistõttu paljud üleüldse loobuvad uute riiete ostmisest kuna arvatakse, et väikese eelarvega pole see võimalik. 

Seetõttu pakume meie klientidele parimate tingimustega krediitkaarte. Igal kaardil on oma eelised. Näiteks, Valge krediitkaardil on garanteeritud 2% cashback ja Must krediitkaardil on intressivaba periood kuni 45 päeva. 

Placet Group-i krediitkaardiga on võimalik kasutada ostude eest tasumiseks ja ka pangaautomaadist sularaha väljavõtmiseks. See tähendab, et lisaraha on sulle tagatud õigel hetkel ja täpselt sellisel kujul nagu seda vajad.

Soovime anda sulle võimaluse valida endale sobivaimate tingimuste ja võimalustega krediitkaardi. Tutvu meie krediitkaartide valikuga või taotle krediitkaarti juba täna.

Lisaks! Nüüd saad hallata laene Revolut, N26 või Payseraga!

Nii laenusummade kasutamine kui ka tagastamine on nüüd mugavam!

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?