Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Eripakkumine sõbrapäeva puhul - cashback 5%!
Blogi

Eripakkumine sõbrapäeva puhul - cashback 5%!

Sõbrapäeva kinkidelt 5% raha tagasi makstes VALGE krediitkaardiga

Juba 14. veebruaril on tulemas sõbrapäev, mille puhul on paslik üllatada oma lähedasi millegi kauniga. Selleks puhuks pakume oma klientidele ostudel lisasoodustust tasudes VALGE krediitkaardiga.

 

Mis on sõbrapäev?

Sõbrapäeva ehk valentinipäeva tähistatakse igal aastal 14. veebruaril ning see on tuntud kui päev, mil avaldatakse armastust, peetakse meeles endale kalleid inimesi ja tehakse neile kingitusi.

Kui ajalooliselt seostatakse sõbrapäeva tähistamist juba Vana-Roomas tuntud viljakusmaagiaga seotud pidustustega, siis Eestisse jõudis tähtpäev Soomest ja seda alles 1980. aastatel.

Sõbrapäevaks valmistuvad ka kauplused lisades oma tootevalikusse rohkelt temaatilisi punastes-roosakates toonides ning tihti ka südametega kaunistatud tooteid. Tähtpäev on ideaalne viis avaldada kallimale armastust ja teha talle tore kingitus.

 

Sõbrapäeva kampaaniaga saavad VALGE krediitkaardi kliendid oma ostudelt 5% raha tagasi

Sõbrapäeva tähistamiseks pakume oma VALGE krediitkaardi klientidele tavapärase 2% cashbacki asemel 5% summast kaardile tagasi. Nii saad üllatada oma kallimat ja samas säästa ka kingituse pealt rohkem raha.

Kampaania kestab perioodil 11-14.02 ehk jõuad kaarti nii tellida, kuid ka kasutada nii e-poes kui kauplustes kohapeal. Ideaalse kingi leidmiseks soovitame tutvuda ka meie partnerite sooduspakkumistega- kingitusi leiab igale maitsele, alates lillekimbust lõpetades spaapuhkusega.

 

VALGE krediitkaart on soodsate tingimustega

Sõbrapäeva kinkideks on ideaalne võimalus kasutada VALGE krediitkaarti: kaardi saad tellida avamistasuta, puudub ka kuutasu, kaardi krediidilimiit on kuni 5000€.
Kui sa oled UUS, tuleb kaardi eest esimene arve alles mais 2022, seega saad sõbrapäeva kingid teha murevabalt.

VALGE krediitkaart võimaldab Sul kasutada krediitkaarti nagu tavalist pangakaarti, sooritada viipemakseid poes, vormistada veebioste ning teha toiminguid ka pangaautomaadis.

 

Sõbrapäeva kingid VALGE krediitkaardiga - kuidas ja kust saad kaardi tellida?

VALGE krediitkaardi tellimine on lihtne, tellimuse saad esitada meie kodulehel. Kaardile kehtib ka tasuta kohaletoimetamine postkasti, kuid kui aega jääb napiks, siis saab teha tellimuse veebilehel ning minna kaardile kohe esindusse järgi. Ükski sõbrapäeva kink ei jää tegemata.

Sõbrapäeva kingid 5% tagasimaksega saad mugavalt teha VALGE krediitkaardiga. Telli kaart ja tutvu lähemalt siin.

 

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?