Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Eestlaste lemmikud sihtkohad on endiselt Egiptus ja Türgi
Blogi

Eestlaste lemmikud sihtkohad on endiselt Egiptus ja Türgi

Eesti elanike reisieelistused on püsinud järjepidevad, isegi keerulises majanduskeskkonnas, näidates, et reisimine on valdkond, millelt inimesed ei ole valmis kokku hoidma. Vaatamata lennupiletite ja reiside maksumuse kasvule, jätkavad eestlased aktiivselt reisimist nii Türki kui ka Egiptusesse, lisaks avastatakse ka kaugemaid ja eksootilisemaid paiku. See tõsiasi kinnitab reisimise olulisust eestlaste jaoks kui viisi, kuidas kogeda uusi kultuure ja puhata argielust.

Reisitakse üle maailma

Hoolimata lennuhindade ja reisikulude märkimisväärsest tõusust, on näha, et inimesed planeerivad endiselt aktiivselt puhkusereise, kasutades erinevaid maksevõimalusi reisikulude katmiseks. Eelistatud on nädalapikkused pakettreisid soojadesse sihtkohtadesse. On näha, et antud trend jätkub ka käesoleval aastal. Populaarseimad sihtkohad on traditsiooniliselt Türgi ja Egiptus, kuid huvi on tõusnud ka uute, veel avastamata kohtade vastu nagu Montenegro ja Albaania.

Reisitakse rohkem omal käel

Reisijate harjumused on muutumas ka reisikorralduse osas. Aina rohkem inimesi eelistab reisida omal käel, kasutades otse lende erinevatesse sihtkohtadesse, mida Tallinnast üha rohkem pakutakse. Samuti on muutunud reisiteenuste ostu harjumused – kui lennupiletid soetatakse sageli iseseisvalt, siis majutuse broneerimiseks võidakse pöörduda reisibüroo poole, või vastupidi.

Maksevõimalusi reisikulude katmiseks on erinevaid

Finantseerimisvõimaluste osas on näha trendi, kus reiside eest makstakse üha enam kasutades erinevaid laenu- ja järelmaksuvõimalusi, sealhulgas populaarseid "osta kohe, maksa hiljem" lahendusi. Tarbimistrendide uuring kinnitab, et inimesed on muutunud avatumaks finantsproduktil põhinevate maksevõimaluste kasutamisele, et oma reisimist rahastada. Seejuures rõhutavad eksperdid vajadust hoolika planeerimise ja finantskohustuste realistliku hindamise järele, et tagada vastutustundlik kulutamine ja vältida ülekoormust.

Võib julgelt öelda, et Eesti elanikud peavad reisimist oluliseks osaks oma elust, otsides uusi kogemusi ja puhkust, hoolimata majanduslikust survest. Reisimise populaarsus, koos paindlike makselahenduste ja muutuva reisikorraldusega, näitab, et eestlaste armastus reisimise vastu ei näita hääbumise märke, eriti selliste lemmiksihtkohtade nagu Türgi ja Egiptus puhul.

Mugavad makselahendused reisimiseks

Lisaks juba mainitud maksevõimalustele pakub laen.ee oma tarbimislaenuga reisifinantseerimise võimalust, pakkudes reisisõpradele paindlikku ja ligipääsetavat viisi oma unistuste puhkuse elluviimiseks. Laen.ee tarbimislaen võimaldab katta nii lennupiletite, majutuse kui ka muude reisiga seotud kulutuste maksumuse, andes võimaluse nautida muretut puhkust ilma, et peaks hetke finantsolukorra pärast muretsema. 

 

Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.