Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Avades krediidikonto täna, esimene arve tuleb 3 kuu pärast!
Blogi

Avades krediidikonto täna, esimene arve tuleb 3 kuu pärast!

Krediidikonto on turvaline ja paindlik nagu virtuaalne krediitkaart. Suvi on alles ees ja see toob kaasa palju erinevaid kulutusi - alates puhkusereisidest kuni kodu uuendamiseni. Kui soovid oma suveplaanide elluviimiseks veidi lisaraha saada, võib krediidikonto olla suurepärane valik.

Meil on hea meel teatada suurepärasest suvekampaaniast: avades krediidikonto täna, tuleb esimene arve alles 3 kuu pärast! Krediidikonto abil saad vajaliku summa kasutusele võtta ning alustada oma unistuste suve nautimist. Saadame tagasimaksed puhkusele? Kampaania kestab kuni 31.08.2023.

Krediidikonto eelised - paindlikkus ja mugavus

Krediidikonto on juba meie klientide seas tuttav ja populaarne lahendus, pakkudes suurepärast paindlikkust ja mugavust suvekulutuste katmiseks. Selle asemel, et võtta ühekordne laen, saad avada krediidikonto ning kasutada seda vastavalt vajadusele. Krediidikonto võimaldab planeerida kulutusi vastavalt oma suveplaanidele ja kulutustele.

Suvekampaania: Tagasimaksed puhkusele - esimene arve 3 kuu pärast!

Laen.ee suvekampaania on suurepärane võimalus avada krediidikonto ja saada esimene arve alles 3 kuu pärast. See annab aega nautida suveilma ja planeerida oma kulutusi vastavalt soovidele.

Krediidikonto avamine on kiire ja lihtne ning seda saab teha laen.ee kodulehel. Otsus taotluse kohta tehakse kõigest 2–3 minutiga. Pakume paindlikke tingimusi ja konkurentsivõimelist intressimäära, et tagada igale kliendile parim võimalik kogemus.

Krediidikonto avamine - lihtne ja kiire protsess

Krediidikonto avamine on lihtne - mugavalt kodulehel, kodust lahkumata. Pärast konto avamist saab krediidikontolt kasutada vajalikku summat vastavalt oma vajadustele, kuni 5000€. Esimene arve tuleb alles 3 kuu pärast, mis annab aega suve täiel rinnal nautida, teades samas, et sul on finantsiline tugi tagatud.

Lisaks sellele, saab oma krediidikonto krediitkaardi ja ka Placeti äpiga ühendada ning lihtsamat ostlemist nautida. Krediitkaardi saad tellida tasuta, avades krediidikonto. Raha saab kasutada juba enne kui krediitkaart jõuab postkasti.

Kuidas krediidikontot vastutustundlikult kasutada?

Kuigi krediidikonto on suurepärane vahend suvekulutuste toetamiseks, on oluline kasutada seda vastutustundlikult. Järgides mõningaid olulisi juhiseid, saad tagada, et krediidikonto kasutamine on ohutu ja aitab suve täiel rinnal nautida:


• Sea endale eelarve: Määra kindlaks, kui palju sa soovid krediidikontolt raha kasutada ja koosta suvekulutuste eelarve vastavalt sellele.
• Jälgi oma kulutusi: Jälgides oma kulutusi saad olla teadlik sellest, kui palju oled juba kasutanud ning kui palju sul veel krediidikonto limiidist alles on.
• Maksa tagasi õigeaegselt: Järgi kindlasti maksetähtaegu ja maksa tagasi kasutatud krediidisumma osas, vastavalt kokkulepitud tingimustele. Õigeaegne tasumine aitab sul vältida viivistega seotud lisakulusid ning säilitada hea krediidiskoor.
• Kasuta krediidikontot hoolikalt: Ära kuluta rohkem kui sul on vaja ja veendu, et suudad teha tagasimakseid vastavalt kokkuleppele.

Laen.ee suvekampaania pakub suurepärast võimalust saada finantsilist tuge suvekulutuste jaoks. Krediidikonto avamine on TASUTA ja võimaldab sul nautida suve ilma rahalise mureta, kuna saad vajalikku summat kasutada ning teha tagasimakseid paindlikult pikema aja jooksul.

Avasta suvekampaania eelised juba täna!

Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.