Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Autolaen on abiks uue sõiduki soetamisel
Blogi

Autolaen on abiks uue sõiduki soetamisel

Autolaen on hea viis uue sõiduki soetamiseks, olgu vana sõiduk ajale jalgu jäänud või kimbutab senist energiakulukat sõidukit kopsakas automaks. Autolaen võimaldab soetada enda soovitud sõiduk kiiresti ja lihtsalt, sealjuures sõidukile piiranguid seadmata - kasuta autolaenu nii mootorratta, paadi, sõiduauto või ATV soetamiseks. Veel on autolaen abiks sõiduki remontimisel.

Autolaenu taotlemine ja selle võimalused

Autolaenu taotlemine toimub mugavalt Laen.ee veebilehel, tuleb esitada vaid digitaalne taotlus, millele selgub vastus juba ühe tunni jooksul. Autolaenu saab taotleda vaid iseteeninduses, esitades isikuandmed, soovitav laenusumma, laenuperiood. Laenu taotlemisel on oluline, et taotleja oleks täisealine isik ning omaks sissetulekut. 

Kui Laen.ee  on taotluse heaks kiitnud, väljastatakse laenusumma mõne minuti jooksul laenuvõtja kontole - raha on kontol juba enne soovitud sõiduki ostu. Autolaenu tagasimaksed toimuvad kokkulepitud perioodi jooksul igakuiselt.

Autolaenu eelised

Autolaenul on mitmeid eeliseid autoliisingu ees, muuhulgas näiteks:

Lihtne ja kiire protsess: Autolaenu taotlemine on ajasäästlik ning kiire. Pakume võimalust esitada taotlus interneti kaudu, mis säästab aega ja vaeva, tehes taotlusprotsessi mugavaks igale osapoolele. Taotluse esitamisel tuleb saata vaid enda isikuandmed.

Paindlikud tagasimaksevõimalused: Autolaenu tagasimakseperiood ulatub kuue aastani, võimaldades laenuvõtjale jaotada laenusumma makseid pikema aja peale ning vähendada igakuiste maksete suurust. Pikem laenuperiood muudab tagasimaksmise paindlikuks ja taskukohaseks.

Sõiduki kohene omandamine: Autolaenu kasutamisel kuulub sõiduk esimesest hetkest laenuvõtjale, mitte laenuandjale. Just sellepärast eelistavad paljud sõidukiomanikud autoliisingu asemel laenu. 

Mitmekülgne valikuvõimalus: Autolaen ei sea laenuvõtjale ühtegi piirangut soetatava sõiduki osas. Kui autoliisingu jaoks on liisingu andjale oluline teada, millise sõidukiga on tegemist, siis autolaenu korral on inimesel vabadus valida ükskõik milline sõiduk. Lisaks ei kohaldu autolaenu puhul kohustus kaskokindlustusele, mis autoliisinguga on kohustuslik.

Autolaenu saad taotleda vastavalt enda vajadustele: Autolaenu laenuperiood on kuni 72 kuud ning laenusumma on võimalik taotleda vahemikus 500-15 000€. Lisaks on autolaenul soodne intress alates 9.9% aastas.

Krediidiajaloo parandamine: Autolaenu õigeaegne tagasimaksmine võib aidata parandada laenuvõtja krediidiskoori ja krediidiajalugu. Tasudes laenumaksed õigeaegselt, võib see positiivselt mõjutada ka tulevasi laenutaotlusi ja laenuvõimalusi.

Laen.ee autolaen pakub laenutaotlejale soodsaid tingimusi ja paindlikku laenugraafikut. Tutvu tingimustega, konsulteeri spetsialistiga!

Loe autolaenu kohta rohkem Laen.ee kodulehelt.

Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.