Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
AED – on aeg korda seada kodused välialad!
Uudised

AED – on aeg korda seada kodused välialad!

On suur rõõm tõdeda, et suvi on kätte jõudnud. Päike on tõusnud kõrgemale ning soojendab päevasid pikemalt, muru on taas roheline ning puud-põõsad lehtedega kaetud. Mais-juunis tärkab loodus pärast pikka talve ning see on põhjusega üks aasta kauneimaid kuid. Selleks, et kevade ning peatselt kätte jõudva suvehooaja mõnusid täiel rinnal nautida, tuleb kiirelt korda seada meie koduümbruse välialad – aiad, terrassid ja hoovid, et oleks koht, kus suvehõngu endale sisse ahmida.

Pole mingi saladus, et õdusa keskkonna kujundamine välialadel võib osutuda kulukaks ettevõtmiseks. Seega tasub teha ettevalmistusi rahakulu planeerimise näol ning vajadusel otsida välja mõni magus finantseerimisvahend, et eelarvesse igapäevast perspektiivi silmas pidades mitte suurt auku tekitada. Hindadega tasub end juba varakult kurssi viia ning kõige lihtsam on seda teha mõnd varasemalt väljatöötatud inspiratsiooniallikat kasutades. Püüame siinkohal samuti toeks olla ning kujundame koos unistuste puhkeala, et looduse ning sooja aastaaja ilu nendel üürikestel kuudel maksimaalselt ära saaks kasutada.

Placet Group OÜ meeskond armastab suve sama palavalt kui lõõmav päike ning seega panustame siin veidi rohkem kui pelgalt sisekujunduslike ideedega. Kui juba mainitud sai, et rahalisele poolele tuleks planeerimise järgus samuti tähelepanu pöörata, siis on meil ideaalne lahendus, kuidas kogukulu terve protsessi juures kontrolli all hoida. Alati ei ole mõistlik suurt summat korraga välja käia! Selle asemel tasub kulud hajutada ning usume, et parim viis selleks otstarbeks on meie kliendisõbralike tingimustega krediitkaart.

Oma krediitkaardist rääkides rõhutame alati asjaolu, et ABSOLUUTSELT KÕIKIDELT KAARDIGA REGISTREERITUD OSTUDELT teenib läbi Cashback teenuse oma krediidikontole RAHA TAGASI! Vot see on alles magus võimalus, usume me! Sellist pakkumist konkurendid juba naljalt ei tee, mistõttu arvame, et just meie teenus teenib tõeliselt kõikide klientide huve, sest pakume seda võimalust meie krediitkaardi kasutajatele püsivalt. Järgnevalt tuletame veel meelde kõik eelised, mis meie kaardil teiste omataoliste konkurentide ees on!

Placet Group OÜ krediitkaardi eelised teiste analoogsete teenusepakkujate ees:

• puudub kuutasu ja lepingutasu
• kaardi väljastamine - TASUTA
• erinevad kasulikud soodustused partnerite juures
• mõistlik intress
• ainulaadne CASHBACK teenus
• kaardi fikseeritud limiit on täiesti vaba kasutusega - otsustad oma raha üle ise!
• intressi maksad vaid kasutatud krediidi pealt.

Nüüd aga asja juurde. Panime oma meeskonnas kokku unistuste hooviala ning jagame ka Teiega ideid, mida saab täiesti vabalt kasutada oma pesa loomisel. Eelduseks on muidugi vastava koha loomise võimalus oma maja (ka suvila) või oma isikliku aialapiga korterelamu piirides. Kõik muu on üsna lihtsalt teostatav ning nõuab vaid veidi tegutsemistahet. Finantse ka, kuid selle eest oleme, nagu eespool öeldud, juba hoolitsenud!

Rohelus aitab luua suvist meeleolu!

Eeldame, et mingisugune piisava suurusega murulapp on planeerimiseks juba valmis vaadatud. Viimane hetk on seda täiendada ilupuude või - põõsastega, et tuua ümbrusesse metsa rohelust. See ei ole küll kohustuslik, kuid aitab tekitada ühtset tunnet loodusega, mis suvisel rohelisel ajal nii palju juurde annab. Praegu on aianduspoed pungil erinevatest taimedest ja istikutest ning seega on lootust leida häid hinnapakkumisi. P.S. Mõni värviliste õitega suvelill, kasvõi amplisse pistetult, annab aiale erilist särtsu juurde!

Terrass või hoolega laotud kiviplats piiritleb mõnusa ajaveetmise koha muust õuealast!

Õueala võib mingis mõttes käsitleda kui toa avaramat laiendust ning seepärast on hea mõte jagada selline territoorium mõttelisteks osadeks vastavalt kasutamise eesmärgile. Praegu on just hea aeg valmistada ette aluspinnad, kuhu tulevikus paigutada oma aiamööbel või sisse seada grillinurk. Nii on hooviala hooldamine hõlpsam ning muidugi mis peamine, muru ei saa muljuda ehk haljasala püsib kahjustusteta. Ehitamine võib nõuda küll pisut erioskusi, kuid hea spetsialisti abiga ei ole see kuigi keeruline ettevõtmine. Materjalid ootavad vaat, et pea aasta läbi igas hästivarustatud ehituspoes usinaid töökäsi.

Suveköök ootab hakkajaid perenaisi!

Inimese toimimine on üles ehitatud piisavale kütusevarule ehk toidule. Eriti oluline on see suvel, kui aktiivse(ma) puhkusega kulutatud kalorid vajad erilist turgutust. Teadagi, et eestlane on alati olnud grillirahvas. Suuremad suveköögialad sisaldavad endas veel muidki alternatiivseid toiduvalmistamise võimalusi (näiteks suitsuahi), kuid neid igale pinnale ruumipuuduse tõttu ei ole võimalik paigaldada. Grillimiseks mõeldud agregaat aga peab olema igas majapidamises ning sellesse võib mõnikord suuri rahasummasid investeerida! Kõhu hüvanguks tehtava meelehea arvelt ju ometi ei saa kokku hoida, ega?!

Õige nauding tekib toekal aiamööblil lesides!

Kuigi soe aeg on aasta võrdluses meiega teenimatult vähest aega ehk vaid loetud kuud, on kasulik see lühike periood siiski täie mugavustundega mööda saata. Aia – või terrassimööbel peaks olema selline, mis mahutab parajalt ka suuremat seltskonda (kui tulevad külalised) ning muidugi ka vastupidav, et mitte igal aastal seda uuendama hakata. Tuleb tõdeda, et korraliku mööblikomplekti peale võib kuluda sadu ja isegi ka tuhandeid eurosid. Seega tasub hoolikalt planeerida ja mõelda, et ostetav oleks ikka täielikult pere/sõpruskonna vajadustele vastav ning vastupidav.

Lapsed on elu õied – mõtle ka nende meelelahutusele!

Lapsed ja nende suvised ajaveetmise võimalused vanemate teravalt kaitsvate silmapaaride all on alati oluline teema olnud. Kuigi enamasti on lapsed loomult aktiivsed, peab nii mõnigi kord nendes huvi äratamiseks vaeva nägema ning mis oleks selleks parem, kui mõni eale vastav atraktsioon hoovis? Vanematele on antud olukorra lahendamiseks mitmekesised võimalused – liivakastid, mängualad või batuudid. Valikut jagub igale maitsele, seega ei lase üle hoovi kostuvad rõõmukilked end kaua oodata!

Saunagurmaanid, midagi teile!

Teatavasti on saunakultuur meiega kaasas käinud juba sajandeid, kuid juba mõnda aega on selle harjumusega kaasas käinud sootuks teistmoodi lähenemine! Klassikaline soome saun on must have, kuid edasijõudnud tahavad selle kuuma kogemuse viia järgmisele tasemele. On tegelikult üsna loogiline, et saunakogemuse jätk võiks toimuda endale hoolega kujundatud rohealas ning värskes õhus. Kui Sul juhtub aias olema mõni veesilm käepärast, oled veel eriline õnneseen!
Kümblustünnid ja torusaunad on täiesti uus tase selles maailmas ja kuigi siinse postituse ridadel oleme keskendunud just suvisele ajale aias, siis saun värskes õhus on nauditav aastaajast sõltumata! Seega on tegemist investeeringuga, mida saab täiel rinnal nautida just siis, kui selleks tuju tuleb olgu siis maas paks lumevaip või lõõsaku päike, vahet ei ole! Kodune või õigemini aias loodud SPA on midagi sellist, millest võiks lõputult unistama jääda!

PLACET GROUP OÜ soovib oma klientidele pärast sellise annuse inspiratsiooni kogumist mõnusat ajaveetmist oma vastselt valmivas aias!

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?