Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Värskenda oma kodu koos Laen.ee tarbimislaenuga!
Blogi

Värskenda oma kodu koos Laen.ee tarbimislaenuga!

Kodu vajab värskendust? Remondilaen ehk tarbimislaen tuleb appi.

Kodu värskendamiseks või remondiks raha kogumine, teiste kulutuste ja kohustuste kõrvalt võib sageli olla keeruline ja liiga pikaajaline protsess. Tihtipeale on remondiks vaja korraga just suuremat summat ning ei ole võimalik remonditöid teha väiksemate juppide kaupa. Sellisteks olukordadeks sobib hästi Laen.ee tarbimislaen, mille laenusumma on kuni 7500€ ning tagasimakse periood maksimaalselt 60 kuud.

 

Kas soovid muutust juba täna?

Oma kodusse investeerimine tasub ennast alati pikema aja jooksul ära. Kinnisvara hinnad on tõusutrendis ning lisaks enda mugavusele, tõuseb koos eluaseme remondiga ka selle väärtus. Sellepärast ei tasu pikalt ootama jääda, vaid lisafinantseeringuna saab kasutada Laen.ee tarbimislaenu, mis sobib nii kodu remondiks kui ka muudeks kinnisvaraga seotud kulutusteks. Ära jäta oma unistusi täitmata!

 

Esita tarbimislaenu taotlus mugavalt meie e-keskkonnas.

Tarbimislaenu tingimused on paindlikud ning see sobib ideaalselt nii väiksemate kui ka suuremate remonditööde tegemiseks. Näiteks vannitoa renoveerimine, põrandakatte vahetus, viimistlustööd, katuse vahetus. Meie jaoks on oluline, et saame olla Sulle toeks ja Sinu unistusi aidata ellu viia.

Esita laenutaotlus mugavalt meie kodulehel.

 

Mida peab tarbimislaenu võtmisel arvestama?

Tarbimislaenu saab taotleda mistahes eesmärgil. Kogu laenu taotlemise protsess on kiire ja mugav- laenutaotluse saab esitada meie kodulehel. Maksimaalne summa tarbimislaenul on 7500€ ning makseperiood kuni 60 kuud. Laenu taotlemiseks on oluline, et olemas oleks igakuine regulaarne sissetulek, mis laekub pangakontole. Laenukalkulaatori abil saad arvutada jõukohase kuumakse ning prognoositava kuumakse summa.

 

Kuidas tarbimislaenu taotleda?

Laen.ee pakub tagatiseta tarbimislaenu kuni 7500€. Kogu taotlemise protsess on tehtud meie klientide jaoks mugavaks ning laenuotsuse vastus tuleb 1 tunniga. Vastus saadetakse SMS’i või e-posti teel.

Taotluse esitamiseks ei pea minema kontorisse kohapeale, vaid seda saab teha mugavalt meie kodulehel. Kohe peale positiivse otsuse tegemist kantakse raha Sinu pangakontole.

Täpsustavate küsimuste korral, võta meiega ühendust!

Esita taotlus