Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Valmistu kooliks Placet Group krediitkaardi abil.
Blogi

Valmistu kooliks Placet Group krediitkaardi abil.

Kuidas hoida kulusid kontrolli alla lapse kooliminekul?

Uus kooliaasta on algamas ning kooli minek on suur sündmus nii lapse kui ka kogu pere jaoks. Tuleb taas hakata valmistuma igapäevaseks rütmiks ning varuda kõik vajalikud kooliasjad.

 

Milliste kuludega peab arvestama lapse kooliminekul?

Kooli minekuks tasub valmistuda juba augustis, kuid paratamatult on ka kulutusi, mida enne kooli algust ei ole võimalik teha. Sageli alles esimesel koolinädala selgub, milliseid töövahendeid, vihikuid, pliiatseid ja muid asju on õppetööks tegelikult vaja osta. Paratamatult võib see lüüa sassi pere igakuise eelarve ning olla suurem kulutus.

Lisaks kirjutus- ja joonistusvahenditele võib olla vajadus osta koolikott, spordiriided, vahetusjalanõud ja kooliriided, sest eelmisel aastal ostetud riided on jäänud märkamatult väikseks. Kui hakata kõiki kulutusi kokku lööma, siis tegelikult on need päris suured ja õppeaasta alguses tuleb neid kindlasti ka juurde.

 

Kuidas igalt koolitarvete ostult säästa ja 2.5% raha tagasi teenida?

Igapäevaste ostude pealt on võimalik nüüd Placet Group kaardiga teenida iga ostuga kaardile raha tagasi. See tähendab, et kui maksate mistahes ostu eest Placet Group kaardiga, siis ostu summalt 2.5% laekub kaardile tagasi.

Lisaks on mitmeid partnereid, kelle juures tasudes Placet Group kaardiga, saab koolitarvetelt soodustust.

Büroomaailmas on kõik tooted -5%.

Büroomaailmas on suur valik kooli- ja kirjatarbeid, mis igal kooliõpilasel vajalikud on. Lisaks on suur valik kontorimööblit, et tagada lastele parim õpikeskkond ka kodus.

Yes Spordis on kõik spordikaubad -15%.

Yes Sport tegeleb spordi- ja liikumisvahendite müügiga, kust on võimalik osta nii spordiriideid, kui ka erinevaid spordivahendeid- pallid, hantlid, hüppenöörid, spordimängud ja veel palju muud.

Baden Shoes on kõik täishinnaga tooted -20%.

Baden Shoes on jalatsikauplus, mis müüb kõrgkvaliteedilisi jalanõusid igaks aastaajaks ja sündmuseks. Kauplus asub Tallinnas, Nautica keskuses.

Sokisahtlis on kõik tavahinnaga tooted -20%.

Sokisahtel on sokipood, kus on Eesti suurim ja mitmekesiseim valik naiste, laste ja meeste soki- ja sukakaupu. Poes leiab nii igapäevaseid sokke, kui ka pidulikumaid ülikonnasokke või sukkpükse.

Lisainfot Placet Group kaardi ja tingimuste kohta leiab meie kodulehelt.

Esita taotlus

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?