Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Soovid muutust? Kevadine remont ja värskendus kodus
Blogi

Soovid muutust? Kevadine remont ja värskendus kodus

Kevade saabudes tunnevad inimesed end tihti väsinuna pikast talveperioodist, millest tulenevalt soovitakse tihti viia läbi mõni muutus. Kevad on sageli populaarne aeg suurpuhastusteks või hoopiski remondi tegemiseks. Uuendades enda ümbritsevat keskkonda, värskendab inimene ka iseennast.

 

Kuidas värskendada kodu soodsalt?

Kodu värskendamine on ka väheste ressurssidega võimalik. Tasuks esmalt välja mõelda, millest soovid kodu uuendust alustada. Kas piisab mõne mööblieseme välja vahetamisest? Kui oled kodu temaatika ja disainiga rahul, siis piisaks vaid tubades valguse tooni ja mööbli paigutuse muutmisega? Kas tuleb teha suurem remont ning värvida näiteks seinu, vahetada põrandat?

Olles mõtestanud, milline on remondi või värskenduse oodatav tulemus, saab hakata planeerima oma tegevusi. Soodsaks värskendamiseks on mitmeid viise: teha remont mitmes osas vastavalt sellele, kui palju on jaksu ning ka finantsilisi võimalusi või teha osaline remont, värvides näiteks ainult seinad ära. Ka seinte värvimine muudab oluliselt visuaalset tervikpilti.

Kui aga on soov värskendada terve kodu samaaegselt, siis on protsessile finantsiliselt toeks Laen.ee pakutav tarbimislaen , summas kuni 7500€. Suuremahulise remondi või renoveerimise puhul pakume headel tingimustel hüpoteeklaenu, mille puhul on tegemist laenuga kinnisvara tagatisel.

 

Millised on sisekujundustrendid aastal 2022?

Lisaks soovile kodu värskendada on oluline teada, millist lõpptulemust soovid näha. Kui endal ideed puuduvad, siis on ideede ammutamiseks mõistlik vaadata, millised on 2022 aasta sisekujundustrendid ning mida mujal maailmas tehakse.

Suurepärased kohad sisekujundustrendide avastamiseks on näiteks kohalikud sisekujundusajakirjad või veebilehed ning ka Pinterest, et leida inspiratsiooni ka teistelt.

 

Sisekujundustrendid aastal 2022

2022. trendid sisekujunduses on maalähedased: roheline värvus, puidutoon. Materjalidest on populaarne jätkuvalt samet, sealjuures ka diivan, kardinad, tugitoolid. Kindlasti on olulisel kohal sisustuselementidena ka potitaimed, tuues tuppa rohelust ja värskust, ning rõhku pööratakse ka kaunile taaskasutusele.

Kodu stiil sõltub suuresti omaniku enda olemusest ning eelistustest. Igal inimesel on oma stiil ning meie julgustame seda alati jälgima.

 

Laen.ee tuleb appi remontijatele

Kui kodu värskendamise soov on suur, aga finantsidest jääb natukene puudu, siis kiireks ja mugavaks võimaluseks on taotleda tarbimislaenu.
Laen.ee pakub tarbimislaenu laenusummas 200-7500 €. Kogu taotlusprotsess käib mugavalt veebis ning vastus laekub minutiga. Tarbimislaenu intressimäär on soodne ning laenu tagastamine toimub igakuiste maksetena graafiku alusel.

Rohkem infot tarbimislaenu kohta leiad Laen.ee kodulehelt

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?