Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Placet Group krediitkaart kuni 5000 € parimatel tingimustel
Blogi

Placet Group krediitkaart kuni 5000 € parimatel tingimustel

Kuidas teenida kõikidelt ostudelt 2,5% raha tagasi?

Erinevaid krediitkaarte on mitmeid, kuid nüüd oleme loonud oma klientidele täiesti uue, cashback võimalusega krediitkaardi, limiidiga kuni 5000 €.

 

Mis on krediitkaart?

Krediitkaardid on tegelikult juba pikka aega laialt levinud ja nüüd muutumas veelgi populaarsemaks finantstooteks. Tegemist on kaardiga, mis väljastatakse taotlejale teatud kindla limiidiga. Antud limiidi ulatuses on võimalik teha erinevaid oste, kuna tasumine käib täpselt nii nagu tavalise pangakaardiga.

Krediitkaart on loodud eelkõige olukordadeks, kus tekib mõni ootamatu või äkiline väljaminek, mida ei olnud võimalik pikemalt ette planeerida. Kui on vaja teha mõni suurem ost ning seda ei ole võimalik edasi lükata, siis on hea võimalus kasutada krediitkaarti.

 

Kuidas teenida cashback-i?

See on imelihtne! Kui ostad ja maksad Placet Group kaardiga, siis koguneb iga ostu pealt sinu kaardile tagasi 2.5% ostusummast. Placet Group-i kaart on väga hea alternatiiv järelmaksudele ja liisingutele.

 

Krediitkaardi soodustused ja partnerid.

Placet Group-i krediitkaardiga on hea võimalus saada ostudelt soodustust erinevate partnerite käest. Meie partnerite ja soodustustega saab tutvuda kodulehel.

Kindlasti tasub tähelepanu pöörata ka sellele, et soodustus kehtib ka allahinnatud toodete ja teenuste puhul, mis tähendab, et Placet Group-i krediitkaardiga on võimalik kindlatel perioodidel saada topeltsoodustust.

Meie koostööpartnerite hulgas on näiteks Olerex, Sokisahtel, Puhastus Keskus, Beebipood, Tallink Aqua Spa, Decora ja paljud teised poed, teenindusasutused ja söögikohad.

 

Miks valida just meie krediitkaart?

Krediitkaardi pakkujaid on turul mitmeid ning tingimused võivad kohati olla päris erinevad. Meie soovime oma klientide elu teha veelgi mugavamaks ning seetõttu on võimalik meie krediitkaarti kasutada nii kauplustes kohapeal, e-poes kui ka pangaautomaadis sularaha väljavõtmiseks.

Laen.ee krediitkaardi eelised:

• Krediitkaardil on krediidilimiit kuni 5000 €
• Iga ost garanteerib 2.5% cashbacki
• Madal intress, alates 1.5% kuus
• Esimesed 60 päeva intressivabad, kui tellid krediitkaardi esmakordselt
• Krediitkaardiga saab teha viipemakseid

Lisaks on krediitkaardi tellimisel lepingutasu, kuutasu, kaardi tellimine ja teenustasu 0 €.

Lisainfot krediitkaardi taotlemise ja tingimuste kohta saab lugeda meie kodulehelt.

Esita krediitkaardi taotlus

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?