Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Naistepäev on kohe ukse ees!
Uudised

Naistepäev on kohe ukse ees!

Juba päris kohe on saabumas aasta kõige tähtsam päev nõrgema sugupoole esindajatel - meie kallitel naistel. See päev on täis rõõmu, lilli ning rohket tähelepanu, mis tähendab, et iga naise jaoks peaks olema tegemist ühe erilise päevaga. Muidugi oodatakse seda päeva õhinaga ning see tähendab, et ka Placet Group OÜ meeskond on oma panuse meeldejäävate hetkede loomisse andnud.

Kas teadsid, et naistepäev sai alguse USA-s?

Kaevasime pisut ajaloos ning leidsime huvitava fakti - naistepäev ja selle tähistamine kogu maailmas sai alguse USA-s. Kuigi esmakordselt tähistati seal naistepäeva 28. veebruar 1909. aastal, on see erinevate asjaolude tõttu nihutatud sobivalt kevade esimesse kuusse ehk märtsi. Loomulikult on see vägagi sobilik aeg, sest kevade esimene kuu seostub ikka looduse õitsele puhkemise ning lilledega.

Kevade esimesel kuul ning eriti 8. märtsil peaksid end eriliselt tundma just naised, sest särades on nad justkui kevadised õied. Talvine pime aeg on värskelt seljatatud ning seetõttu ilmselt ongi traditsiooniks saanud, et need ilusad õied (ehk naised) sel päeval lillede ning muu meeleheaga üle külvatakse.

Kaugelt mandrilt on saanud naistepäevaga seonduvalt alguse veel üks kena traditsioon - naistele pööratakse eriliselt tähelepanu mitte üksnes sellel ühel kuupäeval, vaid terve märtsikuu jooksul! Placet Group OÜ meeskond on sellest faktist ammutanud erilist inspiratsiooni ning seetõttu just naistele mõeldes tulnud välja vägeva pakkumisega:

Terve MÄRTS makstes krediitkaardiga - teenid 5% KÕIKIDELT ostudelt tagasi!!

Sellise harukordse pakkumisega soovime näidata poolehoidu just naistele ning anname omalt poolt kõik võimalused selleks, et neile see päev eriliseks ning meeldejäävaks teha. Sellel päeval tasub oma lähedased naised üllatustega üle külvata ning kui selleks on vaja lisaks rahalist ressurssi, siis Placet Group OÜ teenuste seast leiad endale sobiva pakkumise.

Kuidas on võimalik saada meie uuendusliku krediitkaardi omanikuks?

Täpselt nii nagu “kõik teed viivad Rooma” saab meie teenus samuti alguse ühest punktist, milleks on loomulikult KREDIIDIKONTO. Selle sõlmimine on lihtsamast lihtsam - sisesta konto avamise taotlus meie veebilehel, esita kõik vajalikud kliendi andmed ning pangakonto väljavõte ning juba mõne hetke pärast saame Sulle anda vastuse krediidikonto avamise otsuse kohta. Positiivse otsuse korral saad kohe asuda kasutama personaalselt määratud krediidilimiiti.

Krediidikonto + KREDIITKAART näol on tegemist hübriidteenusega kõikidele uutele (ning soovi korral ka olemasolevatele) krediidikonto kasutajatele. Oma sisult on tegemist võimalusega, mille raames saab personaalselt määrtud krediidilimiiti kasutada selliselt, et maksevahendiks on füüsiline maksekaart/krediitkaat. Sellega on võimalik maksta kõikjal ning ükskõik, millise teenuse eest.

Pane tähele! Krediitkaardiga tehtud maksete väljavõte ei kajastu kliendi tavapärasel pangaarvel ning see tähendab, et kõik rahalised liikumised on selle maksevahendiga tasudes uudishimulike silmade eest turvaliselt varjul! Krediitkaardi saab vormistada ükskõik, millisele olemasolevale krediidikontole täiesti TASUTA igal ajal.

Meie sõnum kõikidele teenuse huvilistele on, et MÄRTSIKUUS ning eeskätt saabuvast naistepäevast tingitult on krediidikonto avamiseks ja/või krediitkaardi tellimiseks kõige õigem aeg! Meie ainulaadne CASHBACK teenus, mille raames on kõikidelt ostudelt võimalik kindel % ostusummast oma kontole tagasi “teenida”.
Just sel kuul on tegemist eriti magusa pakkumisega: kõikidelt ostudelt on oma kontole võimalik tagasi saada suisa 5%, mis tähendab ükskõik, millise ostu sooritamiselt arvestatavat allahindlust.

Ilusat Naistepäeva!

Placet Group-i meeskond

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?