Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Lihtne ja mugav Placet Groupi äpp
Blogi

Lihtne ja mugav Placet Groupi äpp

Placet Groupi äpp on Sinu mobiilne rahakott, mis on alati kaasas. Placet Group on välja töötanud äpi, mis pakub palju erinevaid funktsioone ja eeliseid, et oma rahaasjadel mugavalt silma peal hoida. Äpp muudab krediitkaartide ja ka krediidikonto haldamise ja kasutamise lihtsamaks kui kunagi varem.

Oleme kirja pannud mõned põhjused, miks tasub uut Placet Groupi äppi alla laadida.

Kasuta raha Sulle mugaval ajal

Placet Groupi äpp pakub palju mugavust. Esiteks, rakendus annab vōimaluse saada kiiresti lisaraha (krediidikontolt) oma pangakontole, kohe läbi nutitelefoni. Raha laekub kontole loetud minutitega.

Teiseks, Placeti krediitkaardi omanikud saavad hõlpsasti kontrollida oma tehinguid, vaadata oma kontojääki ning jälgida tagasimakse graafikut. Kõik need funktsioonid on saadaval vaid paari puudutusega ja nähtavad igal ajal, kus iganes sa ei viibiks. See on eriti kasulik inimestele, kes reisivad palju või on kiire elutempoga ning ei soovi aega raisata telefoni kõnedele või pangakontorite külastamisele.

Suurem kontroll raha üle

Placet Groupi äpi kasutamine annab suurema kontrolli oma kulutuste üle. Äpi abil saab igal ajal jälgida oma kulutusi ja saada teavet oma lepingu kohta. See aitab paremini hallata oma raha ning vältida tarbetuid kulutusi. Lõpuks, krediidikonto suurim eelis on selles, et maksad intressi ainult kasutatud summalt.

Ainult turvaline ostlemine

Placet Groupi äpp pakub suuremat turvalisust krediitkaardi omanikele. Kasutades Placet Groupi äppi, saad blokeerida kaardid kohe, kui need on kadunud või varastatud. Rakendus on varustatud ka täiustatud turvafunktsioonidega, et kaitsta krediitkaardi omanikke pettuste eest.

Placet Group äppi teeb eriti turvaliseks ja mugavaks võimalus ühendada krediitkaarti ka Apple, Google, Samsung ja Garmin Pay-ga.

Placet Group on uue generatsiooni äpp

Placet Groupi äpi kasutamine on kindlasti proovimist väärt. See pakub mitmeid eeliseid, mis aitavad paremini hallata oma raha ning kasutada krediitkaarti ja krediidikontot endale mugavatel tingimustel.

Tutvu meie Musta ja Valge krediitkaardi võrdlusega ning leia just enda vajadustele sobivaim kaart. Kui aga oled juba Placet krediitkaardi või krediidikonto kasutaja, laadi alla rakendust Google Play-st või App Store-st.

 

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?