Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Koolivaheaja puhkus perega
Blogi

Koolivaheaja puhkus perega

Talvine koolivaheaeg on parim aeg, mil võtta aeg natuke maha ning koos perega aega veeta, puhata ja koos maailma avastada. Just talvine koolivaheaeg on eestlaste seas üks populaarsemaid reisi perioode, kus külastada mõnda sooja riiki ja nii energiat koguda uueks aastaks.

Veel ei ole hilja koolivaheaja plaane teha

Sageli planeeritakse puhkusereisid pikalt ette, kuid tegelikult ei ole selleks äärmist vajadust. Mõned kavalamad teavad, et viimasel hetkel võib leida väga häid puhkuse pakkumisi. Talveperioodil on kõige populaarsemad riigid, kuhu reisida AÜE, Egiptus ja Tenerife. Sel perioodil on seal mõnusalt soe ja eestlastele igati meelepärane kliima, mis sobib hästi ka lastele.

Kõik suuremad reisikorraldusfirmad pakuvad mugavaid puhkusepakette kogu perega reisimiseks. Kõige parema pakkumise leidmiseks soovitame kindlasti küsida pakkumisi mitmelt erinevalt reisikorraldajalt.

Kuidas valmistuda perereisiks?

Oleme kirja pannud mõned soovitused, mida perega reisides silmas pidada ja millele mõelda juba puhkust planeerides.

Kontrolli üle reisidokumendid

Enne reisi broneerimist soovitame üle kontrollida kõigi pereliikmete passid, et vältida ootamatut olukorda, kus viimasel hetkel selgub, et pass on aegunud või ei kehti piisavalt kaua. Passi saab küll vajadusel kiirkorras taotleda, kuid see on tunduvalt kallim, kui oodates tavapäraselt 30 päeva.

Sõlmi reisikindlustus

Lastega reisides soovitame sõlmida reisikindlustuse, mis katab ootamatud kulud, kui reisil peaks juhtuma mõni õnnetus või peaksite hoopiski lennukist maha jääma. Lastega reisides tuleb kindlasti varuda rohkem aega ning planeerida reis nii, et lennujaamas ei läheks üleliia kiireks.

Mõtle toitlustuse peale paketti valides

Perega reisides tasub mõelda, kuidas on planeeritud toitlustus. Meie soovitus lastega reisides on eelistada pigem kõik hinnas pakette, mis annab südamerahu toidu osas. Hotellis on kolm korda päevas võimalik süüa ning selleks ei pea eraldi kuhugi kaugemale sõitma ega pikemalt ette planeerima. Lisaks on hotellides tavaliselt suur toiduvalik, nii leiab iga pereliige endale midagi meelepärast.

Hotelli sobivus lastele

Hotelli valides tasub vaadata, kas hotell on lastesõbralik ning kas seal on tegevusi ka neile. On mitmed hotellid, mis ongi loodud just peredel, kus igal pereliikmel on hotelli alal piisavalt lõbusat tegemist, kuid on ka hotellid, mis on pigem mõeldud täiskasvanutele ning lastega reisides sinna, võib tekkida olukord, kus neil hakkab väga igav.

Reisi perega stressivabalt

Lastega reisimine on tegelikult väga tore, luues koos mälestusi kogu eluks. Selleks, et puhkust nautida maksimaalselt soovitame tutvuda meie Musta kaardi pakkumistega, mis on suurepärase pakkumisega kuni 45 päeva täiesti intressivaba.

Musta kaardi pakkumisega saab tutvuda lähemalt meie kodulehel, kus taotluse esitamine on mugav ning kiire. Planeeri mõnus talvepuhkus ning kasuta head võimalust tasuda hiljem.

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?