Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Kodu remont ei pea ootama
Blogi

Kodu remont ei pea ootama

Kodu on koht, kus iga inimene peaks tundma end mugavalt, hästi ja turvaliselt. Kodu on koht, kuhu saab põgeneda töökohustuste eest - ent mida teha siis, kui kodu ei paku enam sellist rõõmu kui varem? Seinavärv või tapeet on ajale jalgu jäänud, põrandad on täis täkkeid või kimbutab sootuks mõni suurem probleem? Kodu remont ei pea ootama paremaid aegu või rahakogumise järel, on oluline tunda end kodus hästi nüüd ja praegu. Abiks kodu remondile on Laen.ee tarbimislaen

 

Kodu remont saab teoks tarbimislaenu abil

 

Tarbimislaen on laenutüüp, mis on mõeldud erinevateks tarbimisvajadusteks, ootamatute kulutuste katmiseks ja ka kodu remontimiseks. Tarbimislaen on hea lahendus inimesele, kes vajab lisaraha, ent ei soovi oma tarbimiste kohta kellelegi aru anda - Laen.ee väljastab tarbimislaenu taotluse põhiselt ega uuri selle kasutamise kohta. Just sellepärast on tarbimislaen ka hea ja paindlik lahendus kodu remontimisel, kuna raha laekub sinu kontole vaid mõne minutiga ning saad suunduda otse ehitus-, mööbli- või sisustuspoodi. 

 

Lisaks on tarbimislaen abiks ka sellisel juhul, kui kodu remont osutub kallimaks kui esialgu planeeritud. Esimese tarbimislaenu taotlemisel kehtib laenusummale kuni 7500€ kuni 6 kuuks 0% intress - nii saad õigeaegselt laenu tagasi makstes kasutada raha tasuta. Kusjuures laenu tagasimakse on võimalik ka ennetähtaegselt.

 

Siin on kolm põhjust, miks kaaluda kodu remontimiseks tarbimislaenu:

 

  1. Kiire ja lihtne protsess: tarbimislaenu taotlemine on veebipõhine kiire toiming, tuleb vaid registreeruda Laen.ee kodulehel kliendiks ning esitada taotlus. Nii positiivne tarbimislaenu vastus kui laenusumma jõuavad sinuni kiiresti. 

 

  1. Mugavad tagasimaksed: tarbimislaenu on võimalik määrata perioodiks 1 - 60 kuud, ent alati on võimalik tarbimislaen ennetähtaegselt tagastada. Lisaks saab laenusummat tagastada ka sularahas, võimaldades kliendile paindlikkust. 

 

  1. Tarbimislaen on paindlik: tarbimislaen kantakse üle sinu pangakontole ning pärast seda saad laenusummat kasutada nii nagu ise soovid. Tarbimislaen on abiks nii kodu remontimiseks, aga ka teiste ootamatute kulutuste katmiseks. Lisaks pakume vajadusel maksepuhkust või laenugraafiku muutmist, et tulla vastu klientide erinevatele elujuhtumitele. 

 

Laen.ee remondilaen on mugav abiline kodu remontimiseks

 

Kui oled otsustanud alustada kodu remonti, siis on oluline panna paika enda eelarve. Saades ülevaate võimalikest kuludest, näed, kui palju on võimalik ise remonti rahaliselt panustada ning millist summat katta tarbimislaenuga. Tarbimislaenu abil saad alustada kodu remonti koheselt, ootamata kõrvale pandud raha kasvu või paremaid aegu. 

 

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?