Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Kiire ja bürokraatiavaba - Laen.ee ärilaenu eelised, mis aitavad ettevõtluse uuele tasemele viia
Blogi

Kiire ja bürokraatiavaba - Laen.ee ärilaenu eelised, mis aitavad ettevõtluse uuele tasemele viia

Ettevõtlus kannab endas nii suurel hulgal võimalusi kui riske. Arvestama peab nii ebameeldivate ootamatuste kui suurepäraste võimalustega, mis ühel või teisel moel finantseeringut vajavad. Olgu planeerimatud kulutused või uued vältimatud investeeringud, on paramatatu, et vaba finantsilist ressurssi ei pruugi kohe olemas olla.

Välisfinantseeringud ettevõtluses on tavapärased. Anname ülevaate, miks tasub ettevõtjana olla teadlik ka ärilaenu võimalustest ning olukordadest, kus ärilaen Sind ettevõtjana aidata saab.

 

Ärilaen - kiire ja minimaalse bürokraatiaga laenuvõimalus

Võimalused ei hüüa tulles, need lihtsalt tekivad töö käigus! Ja paraku kaovad sama kiirelt. Sestap on äärmiselt soodsa rendipinna üürimine või kuluefektiivse miinimumtarne tegemine teinekord korraga vägev võimalus aga ka ootamatu kulu. Just sellisteks puhkudeks ongi hea teada kiireid finantsi kaasamise võimalusi.

Laen.ee ärilaenu suurim eelis pangalaenu kõrval on kiirus. Taotlusele vastame tunni-paari jooksul. Lisaks puudub kommertspankadele iseloomulik ja lõputuna tunduv bürokraatia. Kuna ärilaen ongi ennekõike pigem väiksemamahuline rahasüst, on riskid maandatud muul moel.

Laen.ee ärilaenu saad ettevõttele taotleda kuni 35 000 € ulatuses - pakkumine on ettevõttele personaalne, kuid piisav kiireks reageeringuks just ootamatus olukorras..

 

Investeeri, remondi kontor või soeta seadmeid - ärilaenu kasutuse valid Sina

Ettevõtjana tead Sina kõige paremini, kuidas oma tegevuste ulatust laiendada või käivet suurendada. Ehk on see välkkampaania, mis vajab läbimõeldud korraldust ja tavapärase sotsiaalmeedia postituse kõrval tugevamat meediaplaani? Äkki on see hoopis uus paar seadmeid, mis tööd kiirendavad või topeltvõimekust pakuvad? Võib-olla vajad kuluefektiivsuse ja hea marginali saamiseks suuremat tootetellimust, mis broneerib oodatust kõrgema summa eelarvet?

Olgu Sinu vajadus milline iganes, laen.ee-s usume, et ettevõtjana oled otsuse läbi mõelnud ja tead oma ettevõtlust silmas pidades mõistlikumaid otsuseid.
Teinekord on vajalik keerulisest olukorrast väljatulemiseks hoopis mingi periood vaid jooksvad kulud katta - ka see võib olla ärilaenu üks kasutusvõimalusi.

 

Millisel juhul sobib laen.ee ärilaen Sinu ettevõttele?

  • Ärilaen on mõeldud ettevõtetele, kel on tekkinud kiire ja ootamatu rahavajadus ning kes otsivad tekkinud muredele või täna veel kättesaamatule võimalustele võimalikke lahendusi. Meie usaldame Sinu ärilisi otsuseid ja hilisemaid kuludokumente laenu kasutamise kohta ei nõua - nii sobib ärilaen, kui vajad finantsi näiteks uue seadme soetamiseks kui ka vanema seadme purunemisest tekkinud ootamatu kulu katteks.
  • Ärilaenu tasub kaaluda ja pakkumist küsida, kui Sul on rahaga kiire ning eelistad võimalikult bürokraatiavaba lähenemist. Esimesel laenamisel tuleb firma esindaja läbima isikutuvastuse ja ettevõtte juhtkonna käenduse. Edaspidisel laenamisel on ka ettevõtte tuvastamise protsess veel sujuvam. Mugavalt läbi veebi esitatud taotluse vastuse saad mõne tunni jooksul ning raha ettevõtte arvele sisuliselt kohe.
  • Tagatist laen.ee ärilaenul ei ole, küll pead laenamisel arvestama laenuintressiga, lepingutasuga ning laenatava raha piiranguga. Laen.ee ärilaenu saab taotleda kuni 1000 - 35 000 € ulatuses ja tagasimakse saad jaotada isegi kuni 5 aasta peale. Laen.ee 16-aastane kogemus finantsturul annab turvatunde litsentseeritud ja ajalooga ettevõttest, kes aastate vältel tuhandeid ettevõtlusi just turvalise laenurahaga aidanud.

 

Anna oma ärile vunki!


Usume ettevõtlusesse ja mõistame, et ootamatused ja raskused ei ole küll osa plaanist kuid on sellele vaatamata äritegevuses vältimatud. Ärilaen ongi sellistel hetkedel üks õlekõrtest, mida kaaluda.

Ära kunagi laena vastutustundetult ja ilma põhjapaneva vajaduseta, kuid tea, et õige eesmärgi korral võib paindlike tingimustega ärilaen Sinu äri hoopis päästa. Just tingimuste poolest tasub kindlasti kaaluda lisaks pankadele ka alternatiivseid laenupakkujaid. Vajadusel võta ühendust meie laenuspetsialistidega.

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?