Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Kevadpuhastus - garderoobis, kodus, autos, mõtetes
Blogi

Kevadpuhastus - garderoobis, kodus, autos, mõtetes

Pärast pikka talve tunnevad inimesed end kevadootuses tihti tüdinult ja sageli räägitakse ka kevadväsimusest, mis aasta esimeses pooles võib inimesi kimbutada. Kui talveks kogutud energiavarud on lõppemas, siis on õige aeg teha nii endale kui end ümbritsevale keskkonnale taaskäivitus - kevadpuhastus!

 

Kevadpuhastus - kust alustada?

Kevadpuhastusele mõeldes võib mõttesse kohe tulla kodus vedelevad asjad, mida pole aastaid juba kasutanud. Kuna igas kodus on kindlasti mõned sahtlipõhja ununenud asjad, siis kevadpuhastust on ideaalne just neist alustada!

Vaata üle oma sahtlid, kapid, riiulid - kui Sa pole mõnd eset viimase aasta jooksul puutunud või on selle olemasolu hoopiski ununenud, siis vii see taaskasutusse või viska hoopiski ära.

Kui kapid on puhtad, liigu edasi garderoobi korrastamiseni. Ka riidekapp on koht, kuhu sageli jäävad riided seisma ja oma aega ootama. Riided, mis ei lähe enam selga, on väsinud välimusega või ei ole enam moekad - viska või anneta, korralikumad riided, ära. Nii saad ebavajalikest asjadest lahti, aidates sealjuures ka hädasolijaid.

 

Lisaks kodule tasuks üle vaadata ka oma auto

Kui kodu on saanud korda, siis tasuks järgmise sammuna teha kevadpuhastus ka autos. Kuigi inimesed koristavad oma kodu regulaarselt, siis tihti läheb kiire elutempo juures oma auto korrastamine meelest ära. Seega võta omale paar tundi ning viska autost välja kõik kogunenud prügi, puhasta nii istmeid kui porimatid ning pese ka auto talvisest soolast puhtaks.

Kui ise autoga tegeleda ei taha, siis saab sõiduki ka professionaalide hoole alla viia. Kord aastas oleks hea lasta spetsialistil sooritada sõidukile vajalikud hooldused, säilitades nii sõiduki välimuse kui hoides ära ka näiteks rooste teket. Sõiduki hoolduse finantseerimise kohta, tasub uurida soodsaid laenuvõimalusi Laen.ee kodulehelt.

 

Kui ebavajalikust on lahti saadud, siis korrasta ka oma mõtteid

Olles korrastanud kodu, riidekappi ning ka autot, on õige aeg liikuda iseenda mõtete korrastamiseni. Mõtete kevadpuhastuseks on kindlasti üks mõnusamaid viise looduses viibimine. Kevade lähenedes on rohkesti päikeselisi päevi. On ideaalne võtta plaani sõit rappa või järve äärde, nautida sealset loodust ja linnulaulu. Nautides hetke ning laadides end päikseenergiaga, tuleb kindlasti lisaks naeratusele ka rahu hinge.

Lisaks looduses, oma vaimu ja mõtete korrastamisele, miks mitte lõõgastada ka oma keha? Selleks on parim viis näiteks spaapuhkus või ajanappuse korral pisike massaaž, mida broneerides tasuks kindlasti tutvuda ka Placet Groupi cashbacki partneritega. Meie krediitkaardi omanikel on võimalus minna soodushinnaga nii spaasse kui ka massaaži seansile.

 

Kevadpuhastus tehtud ja muremõtted kadunud!

Olles korrastanud nii ümbritseva keskkonna kui oma mõtted, on kindlasti kevadväsimus vähenenud ning tuju parem. Kui aga meelt rusuvad finantsilised kohustused, siis tasub tutvuda Laen.ee pakutavate võimalustega.

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?