Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Jõulukuul teeni 5% cashbacki!
Blogi

Jõulukuul teeni 5% cashbacki!

Detsember on suur jõulukuu, mis sageli möödub suures pidustuste tuhinas. Veedetakse rohkem aega kolleegide, sõprade, vanade tuttavate ja loomulikult ka perega. Jõuluajaks tuleb üldjuhul kogu pere kokku ning veedetakse koos mõnusalt aega.

Paljudes peredes on traditsioon teha jõulukingitusi ning üllatada seeläbi lähedasi. Kingitused ei pea olema ilmtingimata suured ja kallid, vaid need võivad olla ka hästi läbimõeldud üllatused või isetehtud meisterdused. Hea kingituse eelduseks on kingisaaja soovide ja vajaduste tundmine.

Oleme kokku kogunud erinevad nipid ja soovitused, kuidas jõuluoste planeerida ja kingitusi valida ning seeläbi oma kulutused kontrolli all hoida.

NB! Valge Placet krediitkaart teenib aasta lõpuni 5% cashbacki. Olgu Su ostusumma 50 € või 5000 € - detsembris teenid 5% ostusummast tagasi.

Kogu protsess on imelihtne: maksad kaardiga ja teenid ostusummast kontole raha.

Stressivaba jõulupoodlemine

Kõige rohkem stressi tekitab jõulude tulekuga sageli ajapuudus, sest nii palju on vaja ära teha ja igale poole on soov jõuda. Aastalõpp tööl on tihti väga intensiivne, kus lisaks igapäevasele tööle on erinevad jõuluüritused, ettevalmistused ning lisaks kodused kohustused. Seetõttu paljudel jääb kingituste ostmine viimasele hetkele, mis võib tekitada ärevust- mida osta, millisesse poodi rutata ning kuidas leida parim kingitus.

Meie soovitus on varuda jõulukinkide ostmiseks teadlikult aega ning teha kodus eeltööd, et leida parima hinnaga kingitused. Jõuluperioodidel on mitmetes poodides tegelikult väga sarnased tooted, kuid hinnad võivad olla seinast-seina. Eeltöö aitab leida parima hinnaga kingitused ning kiirustades tekkivat stressi vähendada.

Jõulukinkide nimekiri aitab planeerida

Varajane ettevalmistus annab palju rohkem võimalusi leida sobiv kingitus ja seeläbi raha kokku hoida.

Parim lahendus on alustada jõulukinkide nimekirja koostamist juba aasta alguses, pannes kirja oma lähedaste poolt öeldud soovid, märgates nende vajadusi. Kingitused, mis on läbimõeldud ning arvestavad kingisaaja soove, toovad kõige enam rõõmu.

Pannes jooksval kirja erinevad ideed või mõtted, on detsembrikuus palju lihtsam kingitusi leida, sest eeltöö on juba tehtud ja head ideed olemas.

Jõulukinkide eelarve peab olema paigas

Detsember on aastas eelarve mõttes üks keerulisemaid kuid, sest erinevaid kulutusi on väga palju. Seetõttu on meie soovitus teha konkreetne eelarve jõulukinkide jaoks ning hoida sellest rangelt kinni. Tehes kulutusi ilma kindla eelarve ja plaanita, võib juhtuda, et endalegi märkamatult on kordades rohkem raha kulunud kinkide peale, kui algselt arvestatud.

Üks hea nipp kuidas on lihtsam kulusid kontrollida ja hajutada, ehk osta juba kuid varem, on kasutada e-poodide võimalust. Esiteks on e-poest ostmine mugav, ei pea jõulutuhinas poodides teiste inimestega trügima ning lisaks tehakse paljudes e-poodides soodustusi, mida füüsiliselt poodides ei ole.

Jõulukingiabi - ära kulude pärast muretse!

Jõulukuu on sooduspakkumiste kuu ning see on hea aeg teha suuremaid oste koju või perele, nagu näiteks kodutehnika, elektroonika, auto ja reisid. Kuid paraku pole alati korraga nii suurt rahasummat võtta. Suuremate ja kallimate ostude puhul on heaks lahenduseks tarbimislaen.

Laen.ee tarbimislaen on kasutamiseks mistahes eesmärgil. Taotlemise protsess on väga lihtne ja mugav, seda saab teha kodust lahkumata. Võimalik laenusumma on kuni 7500 € ja laenuperiood on 1-60 kuud. Lisaks on hea võimalus tagastada laenu ennetähtaegselt ning kasutamata perioodi eest ei pea intressi maksma.

Rahuliku ja stressivabat jõulupoodlemist soovib Laen.ee.

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?