Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Emadepäeva cashback pakkumine!
Uudised

Emadepäeva cashback pakkumine!

9.05 - EMADEPÄEV - teeni CASHBACK teenusega ostudelt tagasi 5%

Spetsiaalselt emadele pühendatud päev pole küll ajaloolises mõttes väga pika traditsiooniga (selle algusaeg jääb 20. sajandisse), kuid sellegipoolest saab öelda,et ta on rahvakalendris auga oma koha välja teeninud. Traditsiooniliselt tähistab maikuu teine pühapäev tänulikkuse väljendamist oma emade ning vanaemade suhtes, kes on elus andnud suure panuse laste kasvatamise näol.

Kuigi igasugused tähtpäevad on seotud tarbimise elavnemisega, mida kaupmehedki oskuslikult „ära kasutavad“, usub Placet Group OÜ meeskond siiski, et kinkimisel ning meelespidamisel võiks olla sügavam tähendus, kui pelgalt ostmine ja kinkimine. Seda isegi olenemata sellest, kui seda tehakse üksnes oma kalli ema heaolu hüvanguks. Järgnevas kirjatükis toome välja mitmesugused põnevad ideed, millest emadele neile mõeldud päeva raames kõige rohkem rõõmu võiks genereerida.

Ja kuigi me kõik ilmselt teame, et parimad kingid ning tähelepanuavaldused siin maailmas ei pea neelama üüratuid summasid, tasub ka väljaminekuteks valiku tegemisel valmis olla. Kuigi kulutuste tegemise juures tuleks meeles pidada mõistlikkuse piire, võib siiski teatud häid pakkumisi enda kasuks tööle panna. Placet Group OÜ pakub selleks tarbeks erinevaid võimalusi, millest ehk nimekaim on krediitkaart ning selle kasutamisest teenitavad boonused.

Enne kui liigume päeva põletavaima soovituse juurde, et jagada erinevaid ideid, kuidas oma ema üllatada, jagame häid uudiseid!

EMADEPÄEVA PAKKUMINE: Teeni CASHBACK teenusega kõikidelt meie krediitkaardiga ostetud ostudelt 5% otse oma kontole. Loomulikult saad kogu selliselt teenitud boonusraha igal hetkel kasutada järgmise ostu sooritamiseks. Kas pole mitte tore?

Selle tähtsa päeva auks on meil valmis pandud pakkumine just Emadepäeva perioodiks: tasu kaupade või teenuste eest Placet Group OÜ krediitkaardiga ning teeni CASHBACK teenusega tagasi 5% igalt oma ostult. See pakkumine on peaaegu sama helge kui ema pai, mistõttu ei saa seda kasutamata jätta eriti veel siis, kui sellega on võimalik heameelt valmistada meie elus niivõrd olulisel kohal seisvale isikule – EMALE!

Nüüd aga asja juurde! Et sellist krediitkaardiga seotud pakkumist mitte kasutamata jätta, oleme pannud ritta rea soovitusi, mida oma ema meeleheaks teha saab. Raha pärast ei pea muretsema, sest meie teenuse tingimused on koostatud kliendisõbralikku põhimõtet järgides Placet Group OÜ krediitkaardi eelised teiste analoogsete teenusepakkujate ees:

• puudub kuutasu ja lepingutasu;
• kaardi väljastamine - TASUTA;
• erinevad kasulikud soodustused partnerite juures;
• mõistlik intress;
• ainulaadne CASHBACK teenus;
• kaardi fikseeritud limiit on täiesti vaba kasutusega - otsustad oma raha üle ise!;
• intressi maksad vaid kasutatud krediidi pealt.

Kingi emale meeldejääv hetk iseenda seltsis.

Kuigi praegusel ajal võib füüsiline kohtumine olla raskendatud ning mõnel juhul isegi ebamõistlik, tasub siiski mõelda, kuidas olukorrast maksimumi võtta. Isegi juhul, kui külastust planeerida pole võimalik, saab kasutada tänapäevaseid tehnoloogilisi võimalusi näiteks videosilla vahendusel koos aega veeta. Tee selleks ettevalmistusi!

Kui Su ema juhtub elama mõnes e-toidupoe teeninduspiirkonnas, siis kasuta võimalust ning telli talle selle erilise päeva puhul koju tort + lillekimp + kvaliteetne pudel joogipoolist (ei, see ei pea olema tingimata alkohoolne jook, kuid kihisev mõjub pidulikult). Kui kuller hästiplaneeritud üllatuse emale on üle andnud, siis saate seda koos ekraani taga nautida. Igaüks mõistagi turvaliselt oma kodus! Meie meelest on tegemist armsa ning lihtsa žestiga, mis mõlemale osapoolele uudse lähenemisena meelde jääb.

Lase emal oma keha hellitada.

Terves kehas terve vaim väljendit on ilmselt enamus kuulnud ning tuleb tunnistada, et sellel ütlusel on tõepõhi olemas. Mis oleks selleks parem moodus, kui lasta emal hellitada end mõne eriti mõnusa ning kodumaise looduskosmeetikaga. Usume, et Nurme kosmeetika sobib selleks puhuks suurepäraselt ning hea uudisena võib Placet Group OÜ kuulutada, et just see looduskosmeetika tootja on end järgmisena meie pikka koostööpartnerite rivvi sättinud.

Kodumaine looduskosmeetika tootja iseloomustab oma toodangut järgnevate sõnadega: „Kodumaine looduskosmeetika kaubamärk Nurme on 12 aasta jooksul võitnud südameid vitamiinirikka ning aroomteraapilist elamust pakkuva tootevalikuga. Lisaks kodumaistele nurme taimedele on meie toodetes ka väärtuslikud õlitaimed, mis aitavad nahal ja juustel üle elada karmi talve. Nurme kätte võid usaldada kogu oma pere juustest varvasteni“.
Seega miks mitte just nende toodangut oma emale meeleheaks varuda? Hea uudisena toome välja ka selle, et meie teenuste kasutajad, tasudes ostude eest krediitkaardiga, saavad kogu valikut osta püsivalt soodustusega kuni -15%.

Päästa oma ema argisest rutiinist ning vii ta välja elu nautima.

Erilist tähelepanu väärib fakt, et kaua oodatud emadepäevaga tipneva nädala algusest on meie riik lõdvendanud mitmesuguseid piiranguid, mis seostusid peamiselt erinevate teenuste kasutamisega.

Koostööpartnerite soodsatest valikutest leiab tegevust mitmesuguseks otstarbeks. Olgu selleks siis kosutav lõuna – või õhtusöök restoranis, keha rullmassaaž Roll Studios või lõõgastav minipuhkus Saaremaal Rüütli Spaa hotellis. Isegi kui ema ei tihka kohe suurest joovastusest neid teenuseid nautima tõtata, saab kingitust nautida vastava kinkekaardi saaja omale sobival ajahetkel.

Lõpetuseks soovime kõikidele emadele toredat tähtpäeva ning loodame, et kallite võsukeste pakutav tähelepanu jõuab südames õigesse kohta!


Laen.ee meeskond

 

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?