Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Apple ja Google Pay on siin, et jääda
Blogi

Apple ja Google Pay on siin, et jääda

Kassajärjekorras seistes võib märgata üha rohkem inimesi oma nutiseadmega ostu eest tasumas. Kui varasemalt maksti vaid sularahas või pangakaardiga, siis nüüd on lisandunud mobiilne maksmine. Olgu tegemist nutitelefoni või -kellaga, kasutatakse mobiilimaksetena Apple Pay või Google Pay võimalusi, mis teevad tasumise äärmiselt kiireks ja lihtsaks. Kuna tegemist on turvalise jai mugava lahendusega, võimaldab ka Placet Group krediitkaart oma klientidele mobiilseid makseid.

Mis on Apple Pay ja Google Pay?

Nii Apple kui Google Pay on mobiilimakse lahendused, mis võimaldavad tasuda ostude eest digitaalselt enda nutiseadmes. Nagu ka nimed viitavad, on Apple Pay loodud Apple seadmetele nagu iPhone või Apple Watch ning Google Pay vastavalt Androidi operatsioonisüsteemi kasutavatele seadmetele, võimaldades kasutajatel teha makseid mugavalt oma telefonis või muus nutiseadmes. Apple ja Google Pay võimalusi saab kasutada nii füüsiliselt kauplustes, aga ka internetis ostude eest tasumisel.

Apple ja Google Pay populaarsus on üha enam kasvamas ning seda põhjendatult. Nimelt pakuvad mõlemad kasutajatele tohutult eeliseid tänu teenuse mugavusele ja kiirusele. Enam ei ole makse tegemiseks tarvis kaasas kanda rahakotti või kaarte, piisab vaid ühest nutiseadmest, kuhu on maksekaart lisatud. Lisaks on tegemist äärmiselt turvaliste maksevõimalustega, sest nii Apple kui Google Pay kasutavad makse teostamiseks biomeetrilist autentimist, näotuvastust või sõrmejälje lugemist. Nii võib olla kindel, et mobiilimakseid ei saa teostada mõni pahatahtlik isik.

Kui turvalised on Apple ja Google Pay võimalused?

Apple ja Google Pay on teenuse turvalisuse tagamiseks lisanud rakendusele erinevaid nüansse. Mõlemad makseteenused kasutavad biomeetrilist autentimist, milleks on enamasti näotuvastus või sõrmejäljelugeja, mis aitavad kinnitada makseid ja vältida volitamata juurdepääsu jagamist. Veel kodeeritakse ehk krüpteeritakse makseinfo, et võimalikele häkkeritele oleks andmed võimalikult raskesti ligipääsetavad.

Lisaturvalisuse tagamiseks kaitsevad mõlemad teenuspakkujad kasutajate informatsiooni ka kauplejate eest. Need meetmed tagavad, et maksete tegemine Apple ja Google Pay kaudu on turvaline ja privaatne.

Ka Placeti krediitkaart on digitaalne

Nii Apple Pay kui Google Pay võimalusi saab kasutada ka krediitkaardi kasutamiseks, sest Placeti digitaalne krediitkaart on mõlema teenuspakkuja jaoks saadaval. Krediitkaardi andmed tuleb vaid nutiseadmesse lisada ja vastavalt seadme tüübile kaarti läbi Apple või Google Pay kasutada.

Mobiilne maksevõimalus teeb krediitkaardi kasutamise veelgi mugavamaks ja paindlikumaks, sest lisaks eelnevale on Placeti krediitkaart seotud ka erinevate soodustustega, mis võimaldavad saada mitmeid soodustusi ning teenida kulutatud summa pealt raha tagasi. Veel saab krediitkaarti kasutada ka ülekande teostamiseks, et kasutada lisaraha otse enda pangakontolt.


Telli võimalusterohke Placet krediitkaart (Valge või Must)  laen.ee kodulehelt ning tee mobiilimaksetega algust!

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?